Komu gierki za darmo?! Polska gra do odebrania w Epic Games Store!

The Vainishing of Ethan Carter Epic Games Store
The Vainishing of Ethan Carter

Epic Games Store ponownie wychodzi z inicjatywą i rozdaje dwie gry za darmo! Do zgarnięcia są dwie popularne produkcje, w tym jedna jest z Polski!

The Vainishing of Ethan Carter oraz Rogue Legacy za darmo w Epic Games Store

Jak się okazuje, Epic ponownie rozdaje kolejne gry za darmo. Tym razem są to dwie produkcje, których zgarnięcie pozwoli nam zaoszczędzić prawie 120 złotych!

Pierwsza na liście jest gra polskiego studia The Astronauts, a mianowicie The Vainishing of Ethan Carter. Jest to tytuł z kategorii przygodowych, thrillerów oraz detektywistycznych.

Wcielasz się w rolę Paula Prospero, posiadającego zdolności okultystyczne detektywa, który otrzymuje niezwykle niepokojący list od Ethana Cartera. Paul uświadamia sobie, że chłopcu grozi ogromne niebezpieczeństwo, i pojawia się w jego domu w Red Creek Valley, gdzie sprawy mają się gorzej, niż sobie to wyobrażał. W okolicy dokonano brutalnego morderstwa, po którym Ethan zaginął. I nie jest to, jak ustala Paul, jedyne lokalne morderstwo, któremu warto się przyjrzeć.

Aby zagrać w grę, wystarczy nam 6 GB pamięci RAM, karta graficzna z 1 GB VRAM oraz procesor o minimalnej mocy podobnej do Intel Core 2 Duo.

Kolejna natomiast jest Rogue Legacy. Jest to oldschoolowa gra 2D platformowa.

Genealogiczna gra w stylu roguelite, w której każdy może zostać bohaterem. Za każdym razem, gdy zginiesz, zastąpi Cię Twoje wyjątkowe dziecko. Jedno może cierpieć na ślepotę barw, inne zaś na niskorosłość i zawroty głowy. Nie szkodzi – nie ma ludzi idealnych, a Ty nie potrzebujesz perfekcji, by osiągnąć sukces.

Gra ma naprawdę niskie wymagania i do zagrania wystarczy nam komputer z 1 GB RAM-u, 400 MB wolnej pamięci na dysku oraz procesorem 1,6 GHz. Przyda się też jakiś układ graficzny o mocy równej lub wyższej niż 7900 GT.

Rogue Legacy
Rogue Legacy

Obydwie gry są dostępne za darmo w sklepie Epic Games Store. Odebrać je możemy do 14 kwietnia, do godziny 17:00.

Kliknij tutaj, aby odebrać The Vainishing of Ethan Carter za darmo!

Kliknij tutaj, aby odebrać Rogue Legacy za darmo!

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!