Windbound do odebrania za darmo w Epic Games Store!

windbound

Epic Games Store znowu rozdaje gry za darmo. Tym razem jest to jeden tytuł, ale całkiem ciekawy. Mowa tu o Windbound.

Windbound za darmo na PC w Epic Games Store

Jeśli szukacie jakiejś nowej gry do pogrania, zwłaszcza takiej, która jest całkiem nowa, a przy tym naprawdę ładna, to zajrzyjcie do Epic Games Store. Jak się okazuje, tam czeka na Was do odebrania gra Windbound.

Czym jest Windbound? Epic Games Store opisuje:

Trafiasz na nieznaną, bezludną wyspę — aby przeżyć, badaj i przemierzaj lądy i groźne morza. Wcielasz się w Karę, wojowniczkę, którą morze wyrzuca na brzeg tajemniczego raju z dala od plemienia. Wypadasz z łodzi, a bezlitosna kipiel ciska cię na brzeg tajemniczego raju jednej z Zakazanych Wsyp. Nie masz łodzi, żywności ani narzędzi. Wola przetrwania pomoże ci odkryć liczne zasoby tej pięknej wyspy. Twórz narzędzia i broń, aby polować i bronić się przed przyrodą i jej dzikimi, fantastycznymi stworzeniami. Eksploracja kolejnych wysp i rozrzuconych na nich ruin pozwoli ci poznać tajemnice przeszłości i zajrzeć w przyszłość. Odkryj wielki sekret kryjący się za tym wszystkim, a może odnajdziesz coś więcej niż drogę do domu.

Normalnie gra kosztuje 71,99 złotych. Jednak do 17 lutego 2022, do godziny 17:00, w sklepie Epic Games trwa promocja, w ramach której tę grę możecie odebrać za darmo. Grę znajdziecie >>tutaj<<.

Jakie wymagania ma Windbound? Nie są one zbyt wysokie i prezentują się następująco:

ElementWymagania minimalneWymagania zalecane
ProcesorIntel Core 2 DuoIntel Core i7
RAM4 GB6 GB
Karta graficzna1 GB GeForce GT 630/Radeon HD 5670 lub lepszaGeForce GTX 750/Radeon HD 7850 lub lepsza
Dostępna przestrzeń dyskowa4 GB4 GB

Źródło: Epic Games Store, gry-online

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!