Epic daje aż dwie gry za darmo. Warto je odebrać!

Obduction

Epic Games Store stara się przekonać do siebie graczy. A jak zrobić to lepiej niż darmowymi grami? No właśnie. Z tego też powodu w tym tygodniu możemy odebrać dwa tytuły bez ponoszenia kosztów.

Obduction oraz Offworld Trading Company za darmo w Epic

Epic wystartował z kolejnymi promocjami, dzięki którym możemy otrzymać aż dwie produkcje za darmo. Pierwsza z nich to gra strategiczna Offworld Trading Company, która zabiera nas na już skolonizowanego Marsa. Druga natomiast również przenosi poza Ziemię, ale w innym celu. Mowa tu oczywiście o grze Obduction.

Promocja potrwa do 22 lipca, dokładnie do godziny 17:00. To właśnie do tego momentu możemy obydwie gry przypisać do swojego konta kompletnie za darmo. Po przypisaniu, te już pozostaną nasze na zawsze (a przynajmniej dopóki będzie istniał Epic).

O Offworld Trading Company Epic Games Store mówi:

Mars został skolonizowany, a największe ziemskie korporacje rywalizują o dominację na tym nowym rynku. W tej nowej strategii ekonomicznej stworzonej przez głównego projektanta gry Civilization IV, Sorena Johnsona, walka o rynek jest równie zaciekła co na polu bitwy.

O Obduction Epic Games Store mówi:

Przygodowa gra science fiction od Cyan, twórców Myst. Po porwaniu na drugi koniec wszechświata znajdujesz się w nowym otoczeniu z dziwnymi elementami rodem z Ziemi. Eksploruj, odkrywaj, rozwiązuj zagadki i znajdź drogę do domu.

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!