Epic Games Store z darmowymi grami! W co sobie pogramy?

Epic Games Store

Już zdążyliśmy się przyzwyczaić do tego, że Epic Games Store rozdaje gry za darmo. A więc w co takiego pogramy sobie w tym tygodniu?

Killing Floor 2 i Acient Enemy za darmo

Jeśli nie wiecie w co sobie pograć w te pierwsze dni wakacji, to zajrzyjcie do sklepu Epic Games Store. Tam czekają aż dwa tytuły do odebrania.

Pierwszą grą jest Ancient Enemy. Normalnie ta gra kosztuje 49 złotych, jedna można ja odebrać za darmo. Co to za tytuł? Jak twierdzi Epic:

Ancient Enemy to strategiczna gra karciana z gatunku RPG osadzona w zrujnowanym świecie, gdzie siły zła dawno zwyciężyły. Zniszcz zniekształconych wrogów dzięki szeregowi zaklęć i umiejętności, które masz do dyspozycji. Udaj się w głąb zrujnowanej dziczy i pokonaj najgroźniejszego ze wszystkich swoich wrogów!

Gra ma dosyć niskie wymagania. Minimalne zapotrzebowanie obejmuje procesor 1 GHz, 4 GB RAM-u, 200 MB wolnej przestrzeni dyskowej oraz kartę graficzną z 512 MB VRAM.

Kliknij tutaj, aby dodać grę do biblioteki

Drugim tytułem jest Killing Floor 2. Normalnie koszt tej gry to 99 złotych, jednak teraz możemy ją sobie odebrać kompletnie za darmo. Ale co to za gra? Epic tłumaczy:

W KILLING FLOOR 2 gracze udają się do kontynentalnej Europy opanowanej przez przerażające, zabójcze klony zwane Zedami, które stworzyli zbuntowani pracownicy Horzine Corporation. Gra zawiera tryb kooperacyjny dla sześciu graczy i szalony tryb wspólnego likwidowania Zedów dla 12 graczy.

Ta gra ma ciut większe potrzeby. Minimalne wymagania obejmują procesor Core 2 Duo E8200 lub Phenom II X2 545, 3 GB RAM-u, 80 GB wolnej przestrzeni dyskowej oraz kartę graficzną GeForce GTS 250 lub Radeon HD 4830. Nadal nie jest to jakoś dużo, ale na przykład starsze, kilkuletnie laptopy mogą mieć pewne problemy.

Kliknij tutaj, aby dodać grę do biblioteki

Obydwie gry są już dostępne do odebrania. Możemy je sobie przypisać do konta do 14 lipca, do godziny 17:00.

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!