Epic rozdaje gry za darmo! Zagramy w Wonder Boy

Epic Games Store

Epic już zdążył nas przyzwyczaić do tego, że rozdaje gry za darmo. Co tym razem możemy sobie odebrać?

Jak co tydzień, w Epic Games Store możemy odebrać sobie gry za darmo. Tym razem jest to tytuł Wonder Boy: The Dragon’s Trap. Grę możemy przypisać do swojego konta bez ponoszenia żadnych kosztów. Promocja zaczęła się dzisiaj i potrwa do 21 lutego, do 17:00.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap do odebrania za darmo w Epic Games Store

Gra Wonder Boy: The Dragon’s Trap normalnie kosztuje 69 złotych, jednak właśnie teraz możemy nabyć ją za darmo. O czym ona jest? Epic tłumaczy:

Wzbogacona o przepiękne, ręcznie rysowane animacje oraz udoskonaloną warstwę dźwiękową kultowa gra powraca, oferując wyjątkową mieszankę eksploracji, akcji i przygody!
Zmieniony przez Meka-Dragona w pół-człowieka pół-jaszczura wyruszasz na poszukiwanie leku! Jedynym sposobem powrotu do ludzkiej formy jest odnalezienie Krzyża Salamandry, magicznego przedmiotu usuwającego klątwy.
Przemierzaj rozległe, połączone ze sobą miejsca, w których aż roi się od potworów i smoków! Gdy eliminujesz smoki, klątwa działa coraz mocniej i przeobrażasz się w nowe zwierzęta.

Kliknij tutaj, aby odebrać grę za darmo!

Gra nie ma zbyt wysokich wymaganiach i w zasadzie powinna zadziałać nawet na kilkuletnim laptopie z zintegrowaną grafiką. Dokładnie wymagania wyglądają tak:

Wymagania minimalneWymagania zalecane
SystemWindows 7Windows 10
ProcesorJakikolwiekJakikolwiek
Pamięć RAM4 GB8 GB
Układ graficznyIntel HD 4000-5000NVIDIA GeForce GTX 760
DirectXDirectX 10DirectX 10
Wolne miejsce na dysku1,1 GB1,1 GB

Źródło: Epic

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!