Farming Simulator 19 za darmo na Epic Games Store

farming simulator 19

Gry z serii Farming Simulator cieszą się w naszym kraju sporą popularnością oraz skupiają sporą społeczność, w tym moderską, dlatego postanowiliśmy poinformować Was o nowej promocji w sklepie Epic. Farminga dziewiętnastkę można odebrać za darmo.

Świetna okazja na Epic Games Store!

Farming Simulator 19 zadebiutował na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w listopadzie 2018 roku. To najnowszy produkt z serii kierowanej na pecety. W odróżnieniu od poprzednich tytułów, gra otrzymała unowocześniony silnik graficzny z fotorealistyczną grafiką. Ja sam grałem w Farming Simulator 13 oraz Farming Simulator 15 i myślę, że w wolnym czasie sprawdzę najnowszą edycję. Do nowości można zaliczyć uprawy: bawełna i owies, narzędzia, zwierząta: konie oraz psy, pojazdy: najwięcej w historii serii, w tym maszyny firmy John Deere, które mają swój debiut.

Warto przeczytać: Wiedźmin 3 znowu bije rekordy popularności, CDP Red ma powody do zadowolenia!

Epic Games Store

Grę można odebrać na platformie Epic Games Store od 30 stycznia do 6 lutego. Warto nie odkładać tego na później, ponieważ jeśli zapomnicie, to u oficjalnego dystrybutora cdp.pl zapłacicie za grę 140 złotych, a na Steamie – 90 złotych. Grę dostaniecie za darmo, będzie ona przypisana do konta Epic na zawsze. Jedynym warunkiem jest właściwie posiadanie konta na tej platformie z grami, ale jest ono bezpłatne. Link do gry znajduje się >tutaj<.

Zobacz też: Czekasz na Cyberpunk 2077? Ta informacja może cię nieco zasmucić!

Skorzystacie z promocji? Będzie grane czy kolejna gra do kolekcji “na później”? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!