Filmy zapowiadające premierę OPPO Find X2 pojawiły się w sieci!

Filmy zapowiadające premierę OPPO Find X2 pojawiły się w sieci!

OPPO Find X2 miał zadebiutować na targach Mobile World Congress 2020 w Barcelonie. Jak zapewne większość z was doskonale wie wydarzenie to zostało odwołane z powodu koronawirusa. Konferencja giganta z Państwa Środka została zaplanowana na 6 marca tego roku!

OPPO Find X2 zapowiada się naprawdę ciekawie

Przyznam szczerze, że nadchodzący wielkimi krokami flagowiec chińskiego producenta jest jednym z tych urządzeń, na które czekam z największą niecierpliwością. Wcześniej korzystałem z OPPO Find X i moim zdaniem był to naprawdę udany smartfon, ale jednocześnie na polskim rynku był zbyt drogi. Liczę na to, że jego następca będzie kolejnym krokiem w przód i jednocześnie mam nadzieję, że tym razem gigant z Państwa Środka pozytywnie nas zaskoczy także pod kątem ceny. Teraz w sieci pojawiły się krótkie filmy, które promują premierę OPPO Find X2 w Chinach.

Przede wszystkim producent skupia się na cechach, które jego zdaniem mają wyróżniać urządzenie to na tle konkurencji. W pierwszej z reklam nacisk kładziony jest na odświeżanie wyświetlacza na poziomie 120 Hz, a w kolejnym nie zabrakło informacji o wsparciu dla technologii HDR10. Tak napradę reklamy te nie pokazały nam jakichkolwiek informacji, o których nie wiedzielibyśmy już wcześniej. Plotek na temat OPPO Find X2 pojawiło się w sieci już całkiem sporo.

Zobacz także: Cena nadchodzącego inteligentnego zegarka OPPO nie będzie niska

Bez wątpienia smartfon ten otrzyma wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2K oraz odświeżaniu 120 Hz. Za wydajność odpowiedzialny będzie Qualcomm Snapdragon 865. Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 8 GB RAM-u LPDDR5, ale bez wątpienia na rynku pojawi się także konfiguracja z 12 GB RAM-u przeznaczona dla bardziej wymagających użytkowników. Na pliki natomiast będzie przeznaczone minimum 128 GB pamięci UFS 3.0 lub UFS 3.1. Oczywiście nadal zagadką pozostają aparaty czy cena tego urządzenia. Niemniej jednak do 6 marca pozostało już naprawdę niewiele czasu, a co za tym idzie musimy uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o OPPO Find X2? Chcielibyście by smartfon ten pojawił się także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!