Flagowiec z serii Redmi osiąga wysokie wyniki w AnTuTu

Ten tytuł nie jest pomyłką. Naprawdę. Informacje o tym pojawiły się na Weibo a udostępnił je sam Lin Bin, który jest prezesem Xiaomi. Zrzut ekranu pokazuje wyniki z popularnego testu benchmarkowego. Pierwsze dwie pozycje zajmują smartfony z serii Mi 9, które niedawno pojawiły się na rynku. Wtedy Pan Lin zdecydował się na zaczepkę w stronę Lu Weibinga, czyli CEO marki Redmi. Nie musiał długo czekać na odpowiedź – podobno smartfon Redmi gotowy jest na podbój AnTuTu. Sugeruje się, że będzie to flagowiec ze snapdragonem 855 na pokładzie.

Punkt odniesienia, czy nic szczególnego?

Wiele opinii jest na temat testów AnTuTu – jedne bardziej przychylne, drugie mniej. Jednak większa część użytkowników raczej takie testy robi, choćby z czystej ciekawości. Dlatego też ejst to dobrym pomysłem, na zrobienie szumu o jakimś sprzęcie. Xiaomi Mi 9 Explorer Edition z wynikiem 372 072 zajmuje na ten moment pierwsze miejsce, a tuż za nim jest standardowa wersja Mi 9, z wynikiem 371 878 punktów. Według prezesa Xiaomi, wyniki z tych testów mają przełożenie na faktyczne działanie telefonu podczas normalnego użytkowania. Czy nowy Redmi przebije Mi 9?

Mi 9 AnTuTuZobacz też: Redmi z wysuwanym aparatem to pewniak. Telefon pojawił się w pierwszych zapowiedziach!

Ostatnie informacje pojawiające się w sieci informują, że sercem nowego telefonu ma być Snapdragon 855. Towarzyszyć mu będzie chociażby bateria o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania. Do tego ekran bez notcha z wbudowanym skanerem linii papilarnych. Skoro może nie być notcha, to gdzie aparat? Prawdopodobnie będzie wysuwany – mówi się o oczki 32 Mpix. Tył telefonu ma być przeznaczony na potrójny aparat w konfiguracji 48 + 8 + 13 Mpix. Całość zamyka obecność złącza jack 3.5 mm oraz NFC.

Redmi AnTuTu

Jeśli wszystkie plotki się potwierdzą, to może nas czekać debiut najtańszego smartfona z procesorem SD855. Wydaje się, że zainteresowanie nim już jest spore, a im bliżej premiery będzie, tym będzie ono większe. Dlatego też firma przygotowuje solidne zapasy, ponieważ spodziewają się sprzedaży na najwyższym poziomie.

Recenzja Xiaomi Mi 9 – w tej cenie ten telefon nie ma konkurencji

Niektóre z plotek mówią, że poza Chinami spotkamy ten telefon pod nazwą Pocophone F2, jednak nie jest to potwierdzone w jakikolwiek sposób. Redmi prawdopodobnie zadebiutuje w maju lub czerwcu.

Czekacie? Poco F1 okazał się hitem, ewentualny następca powtórzy sukces?

Dodaj komentarz
Total
3
Share