Redmi z wysuwanym aparatem to pewniak. Telefon pojawił się w pierwszych zapowiedziach!

redmi note 7
Redmi Note 7

W sieci niejednokrotnie widzieliśmy zapowiedzi smartfona firmy Redmi z wysuwanym przednim aparatem. Były to jednak jedynie plotki, które nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta. Teraz wszystko się zmieniło!

Redmi z wysuwanym aparatem w oficjalnej zapowiedzi

Myślę, że nikomu kto przegląda internet nie umknęła informacja o premierze filmu Avengers: Endgame. Firma Redmi opublikowała dziś w serwisie Weibo krótki film z fragmentami najnowszej części Avengersów oraz, co może nawet ważniejsze, swoimi ostatnimi smartfonami. Wideo to ma promować Redmi 7 oraz Redmi Note 7 Pro, ale dla nas dużo ciekawsza informacja pojawiła się na koniec filmu. Producent z Państwa Środka tym samym zapowiedział oficjalnie, że ich nadchodzące urządzenie będzie mieć wysuwany aparat do zdjęć typu selfie. Wszechobecne plotki zostały potwierdzone przez samego producenta, a co za tym idzie pozostaje nam czekać na premierę tego urządzenia.

Czy będzie tajemniczy smartfon Redmi?

Pierwsze plotki dotyczące wysuwanego aparatu w submarce Xiaomi dotyczyły flagowca czyli Redmi Pro 2. Po krótkim czasie CEO chińskiej firmy rozwiał wszelkie wątpliwości i poinformował świat, że model ten otrzyma tradycyjne oczko do zdjęć typu selfie. Czy to oznacza, że Redmi pracuje nad innym smartfonem? Bardzo możliwe. Z drugiej strony CEO Xiaomi mógł opublikować informację nie do końca zgodną z prawdą tylko po to by zmylić świat i zaskoczyć prezentując swojego flagowca.

Zobacz też: Flagowy Redmi ma oferować świetny stosunek ceny do możliwości oraz otrzymać trzy aparaty

Niezależnie od tego czy tajemniczym urządzeniem jest Redmi Pro 2 czy też coś zupełnie innego sprzęt ten może być wyjątkowo ciekawy. Do tej pory urządzenia z wysuwanym aparatem przednim nie należały do najtańszych, a chiński producent może całkowicie zmienić tę sytuację. Miejmy jednak nadzieję, że wraz z niższą ceną nie będzie szła gorsza jakość samego mechanizmu odpowiedzialnego za wysuwanie aparatu. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i poczekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o wysuwanych aparatach w smartfonach? Czekacie na nadchodzące urządzenia Redmi? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz
Total
4
Share