Forza Motorsport 7 zniknie. Microsoft pozbywa się tego tytułu

forza motorsport 7

Forza Motorsport 7 to jedna z najważniejszych gier na konsolach Xbox (i nie tylko). Microsoft jednak właśnie ten tytuł przekreślił, bowiem zamierza go usunąć zarówno z Xbox Game Pass, jak i Microsoft Store.

Forza Motorsport 7 umiera

Już 15 września 2021 roku będziecie mieli ostatnią okazję na zakup gry Forza Motorsport 7. Otóż po tym dniu tytuł zniknie zarówno z subskrypcji Xbox Game Pass, jak i ze sklepu Microsoft Store.

Warto jednak dodać, że jeśli ktoś grę ma już zainstalowaną to dalej będzie mógł w nią grać. Ponadto jeśli zamówiło się chociaż jeden element premium, to dostanie się specjalny kod cyfrowy, który pozwoli zainstalować podstawową wersję gry bez żadnego problemu. Kody będą wysyłane do 2 sierpnia. Aktualnie Forza Motorsport 7 znajduje się w specjalnej promocji w Microsoft Store – zamiast 179 przyjdzie nam zapłacić 44,75 zł. Promocja skończy się za 47 dni.

Forza Motorsport 7 to stosunkowo nowa gra, bowiem została wydana w 2017 roku. Nadal cieszy się ogromną popularnością i wręcz definiuje konsolę Xbox. Gracze cenią sobie ten tytuł za wiele aspektów oraz daje nam szerokie pole do rywalizacji. Sam w Forzę trochę pograłem, choć mnie akurat do siebie nie przekonała.

Microsoft o grze wypowiada się w następujący sposób:

Forza Motorsport 7 to gra stworzona z myślą o miłośnikach jazdy, driftu, wyścigów drag, tuningu, projektowania i wszystkiego, co ma związek z samochodami. Poprowadź auta swoich marzeń: masz do wyboru ponad 700 niesamowitych pojazdów, w tym największe kolekcje Ferrari, Porsche i Lamborghini. Sprawdź swoje umiejętności w 30 słynnych lokalizacjach i na 200 torach o zmiennych warunkach. Ciesz się przepiękną grafiką HDR w natywnej rozdzielczości 4K z częstotliwością 60 kl./s!

Źródło: android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!