Gadu-Gadu rozpoczyna akcję “Rozpalmy GG” w której każdy może nabyć akcje komunikatora

gg gadu gadu

Legendarny komunikator Gadu-Gadu radzi sobie coraz lepiej na rodzimym i zagranicznym rynku. Potrzebuje jednak wsparcia swoich użytkowników w formie crowdfundingu.

Akcjonariusze

Duża część użytkowników dzisiejszego internetu słysząc nazwę Gad-Gadu zapewne skojarzy ją z wczesnymi etapami rodzimej sieci, gdzie komunikacja jeszcze raczkowała. Gadu-Gadu było swego rodzaju rewolucją, która pozwoliła nam na kontakt z bliskimi jeszcze przed wprowadzeniem obecnie przodujących aplikacji i programów. Twórcy radzą sobie jednak całkiem nieźle i wciąż rozwijają komunikator. Na chwilę obecną Gadu-Gadu udostępniło szereg ulepszeń, a także wersję anglojęzyczną. Nie jest to jednak koniec, ponieważ właśnie dowiedzieliśmy się, że rozpoczynająca się akcja „Rozpalmy GG”, ma za zadanie zebranie funduszy na dalszy rozwój. Każdy, kto postanowi wesprzeć finansowo komunikator, będzie mógł zostać jego akcjonariuszem.

Gadu-Gadu rozpoczyna akcję "Rozpalmy GG" w której każdy może nabyć akcje komunikatora
Źródło: gadu-gadu.pl

Rozwój i deklaracje

Szczegóły całej akcji nie są jeszcze znane, ale wiadomo, w jaki sposób mają być wykorzystane zebrane fundusze. Gad-Gadu ma zostać przepisane, a co najciekawsze, czeka nas wprowadzenie funkcji prowadzenia rozmów audio-wideo. Do tego wszystkiego dochodzi również szyfrowanie end-2-end. Wszyscy zainteresowani mogą poprzez stronę https://gg.emiteo.pl  już teraz deklarować chęć wsparcia projektu, deklarując nawet, jaką kwotą mają zamiar to zrobić. Gadu-Gadu obiecuje, że w ciągu najbliższych kilku dni poznamy dokładne szczegóły całej akcji.

Źródło: gadu-gadu.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!