Strona główna Producenci Samsung Co jeszcze pokazano na Galaxy Unpacked? Oto Galaxy Buds Pro oraz Galaxy...

Co jeszcze pokazano na Galaxy Unpacked? Oto Galaxy Buds Pro oraz Galaxy Smart Tag!

-

Nie samymi smartfonami się żyje. Na prezentacji Galaxy Unpacked pokazano coś jeszcze. Światło dzienne ujrzały nowe słuchawki TWS – Galaxy Buds Pro. Jest też gadżet, który przyda się zapominalskim. Mowa tu o Galaxy Smart Tag. Co to za urządzenia?

Galaxy Buds Pro

Nowe słuchawki TWS od Samsunga prezentują się bardzo ładnie. Zarówno same słuchawki, jak i etui ładujące je wygląda elegancko. Posiadają dwa głośniki, które mają zapewniać użytkownikowi bardzo dobrą jakość dźwięku. Znajdziemy tu 11-milimetrowy głośnik niskotonowy, któremu towarzyszy 6.5-milimetrowy głośnik wysokotonowy. Dodatkowo, znajdziemy tutaj inteligentne ANC, które jest w stanie odizolować nas od dźwięków otoczenia w 99%.

Galaxy Buds Pro

Do dyspozycji mamy 3 mikrofony, które zapewniać mają wysoką jakość rozmów prowadzonych z ich wykorzystaniem. Słuchawki Galaxy Buds Pro są w stanie dobrze usunąć wszelkie szumy i inne zakłócenia z otoczenia, by rozmówca słyszał nas bardzo wyraźnie. Posiadają certyfikat IPX7, a więc przypadkowe zachlapania czy opady deszczu nie powinny im być straszne. Wliczając w to baterię z etui ładującego, pozwalają na 18 godzin pracy. Dodatkowo, bardzo szybko się ładują, 5 minut ładowania ma pozwolić na godzinę słuchania muzyki. Ładowanie samego etui odbywa się poprzez USB typu C. Zostały one wycenione na naszym rynku na 999 zł.

Warto przeczytać: Galaxy Unpacked za nami – poznajcie serię Samsung Galaxy S21 5G!

Galaxy Smart Tag

Kolejnym nowym produktem jest lokalizator Galaxy Smart Tag, który współpracuje z Samsung SmartThings Find. To niewielkie urządzenie w kształcie kostki pomaga nam łatwiej znaleźć nasze rzeczy. Zdarza Wam się położyć gdzieś klucze i potem zapominacie, gdzie one są? Właśnie ten gadżet może w tym pomóc. Komunikuje się ono poprzez Bluetooth 5.1 LE, a zasilane jest baterią CR2023.

Galaxy Smart Tag

Jest też wersja Galaxy Smart Tag+, z lokalizatorem UWB. Zapewnia to większą dokładność, jak i sam zasięg lokalizacji. Podstawowa wersja trafi do sprzedaży 29 stycznia w cenie 29.99 dolarów (~120 zł). Ten nieco bogatszy wariant wyceniono na 39.99 dolarów (~145 zł) lub 64.99 (~243 zł) dolarów za dwupak. Nie wiadomo jednak, kiedy pojawią się na rynku.

Mi osobiście bardzo podobają się te słuchawki, a Wam?
Co sądzicie o takim lokalizatorze?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej