Co jeszcze pokazano na Galaxy Unpacked? Oto Galaxy Buds Pro oraz Galaxy Smart Tag!

Galaxy Buds Pro

Nie samymi smartfonami się żyje. Na prezentacji Galaxy Unpacked pokazano coś jeszcze. Światło dzienne ujrzały nowe słuchawki TWS – Galaxy Buds Pro. Jest też gadżet, który przyda się zapominalskim. Mowa tu o Galaxy Smart Tag. Co to za urządzenia?

Galaxy Buds Pro

Nowe słuchawki TWS od Samsunga prezentują się bardzo ładnie. Zarówno same słuchawki, jak i etui ładujące je wygląda elegancko. Posiadają dwa głośniki, które mają zapewniać użytkownikowi bardzo dobrą jakość dźwięku. Znajdziemy tu 11-milimetrowy głośnik niskotonowy, któremu towarzyszy 6.5-milimetrowy głośnik wysokotonowy. Dodatkowo, znajdziemy tutaj inteligentne ANC, które jest w stanie odizolować nas od dźwięków otoczenia w 99%.

Galaxy Buds Pro

Do dyspozycji mamy 3 mikrofony, które zapewniać mają wysoką jakość rozmów prowadzonych z ich wykorzystaniem. Słuchawki Galaxy Buds Pro są w stanie dobrze usunąć wszelkie szumy i inne zakłócenia z otoczenia, by rozmówca słyszał nas bardzo wyraźnie. Posiadają certyfikat IPX7, a więc przypadkowe zachlapania czy opady deszczu nie powinny im być straszne. Wliczając w to baterię z etui ładującego, pozwalają na 18 godzin pracy. Dodatkowo, bardzo szybko się ładują, 5 minut ładowania ma pozwolić na godzinę słuchania muzyki. Ładowanie samego etui odbywa się poprzez USB typu C. Zostały one wycenione na naszym rynku na 999 zł.

Warto przeczytać: Galaxy Unpacked za nami – poznajcie serię Samsung Galaxy S21 5G!

Galaxy Smart Tag

Kolejnym nowym produktem jest lokalizator Galaxy Smart Tag, który współpracuje z Samsung SmartThings Find. To niewielkie urządzenie w kształcie kostki pomaga nam łatwiej znaleźć nasze rzeczy. Zdarza Wam się położyć gdzieś klucze i potem zapominacie, gdzie one są? Właśnie ten gadżet może w tym pomóc. Komunikuje się ono poprzez Bluetooth 5.1 LE, a zasilane jest baterią CR2023.

Galaxy Smart Tag

Jest też wersja Galaxy Smart Tag+, z lokalizatorem UWB. Zapewnia to większą dokładność, jak i sam zasięg lokalizacji. Podstawowa wersja trafi do sprzedaży 29 stycznia w cenie 29.99 dolarów (~120 zł). Ten nieco bogatszy wariant wyceniono na 39.99 dolarów (~145 zł) lub 64.99 (~243 zł) dolarów za dwupak. Nie wiadomo jednak, kiedy pojawią się na rynku.

Mi osobiście bardzo podobają się te słuchawki, a Wam?
Co sądzicie o takim lokalizatorze?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!