Gamingowe akcesoria do OnePlus 7 i 7 Pro pojawią się w Chinach

Gamingowe akcesoria do OnePlus 7 i 7 Pro pojawią się w Chinach

OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro nie są reklamowane jako smartfony gamingowe. Jednak w dzisiejszych czasach tak naprawdę każdy z flagowców da sobie radę nawet z najbardziej wymagającymi grami, które znajdziemy na Androida. Teraz w Państwie Środka pojawiły się akcesoria dla graczy firmy OnePlus!

Akcesoria mające znacząco poprawić komfort grania

Tak naprawdę gamingowe akcesoria nie zostały wyprodukowane przez samą firmę OnePlus, a są owocem współpracy pomiędzy chiński producentem zajmującym się produkcją smartfonów, a Flydigi. Na rynek trafiają trzy akcesoria dla graczy, a ich sprzedaż rozpocznie się już 21 lipca na chińskiej platformie JingDong. Na tę chwilę nie wiemy czy kiedykolwiek pojawią się one w globalnej dystrybucji, ale nawet jeśli by się to nie stało to najprawdopodobniej będziemy je w stanie kupić w sklepach z Państwa Środka oferujących wysyłkę do Europy, a w tym i do naszego kraju.

Gamingowe akcesoria do OnePlus 7 i 7 Pro pojawią się w Chinach

Zobacz także: Recenzja OnePlus 7 Pro – flagowca w każdym calu

Pierwszą z nowości i tak naprawdę jedyną, którą możemy zakupić bez konieczności kupowania telefonu są nakładki z tak zwanymi triggerami, które mogą być przydatne zarówno w strzelankach, grach wyścigowych czy nawet symulatorze PSP. Firma OnePlus nie podała ile dodatek ten będzie kosztować jeśli będziemy chcieli zakupić go osobno, ale w zestawie z OP 7 Pro trzeba będzie za niego zapłacić 4579 juanów czyli około 2530 zł. To jednak nie jedyna nowość. Drugą jest niewielki wentylator mający zapobiegać przegrzaniu telefonu podczas wielogodzinnych rozgrywek. W przypadku zakupu wentylatora z OP 7 trzeba będzie zapłacić za zestaw 3259 juanów (ok. 1800 zł), a za pakiet z OP 7 Pro 4559 juanów (ok. 2520 zł). Trzecim i zarazem najciekawszym moim zdaniem gamingowym akcesorium firmy OnePlus jest gamepad mający znaleźć swoje zastosowanie przede wszystkim w grach typu PUBG Mobile czy Fortnite. Jego cena w przypadku zakupu razem z OnePlus 7 Pro wynosi 4759 juanów (ok. 2630 zł).

Gamingowe akcesoria do OnePlus 7 i 7 Pro pojawią się w Chinach

Prezentując swoje gamingowe akcesoria chiński producent tak naprawdę pokazuje światu, że wcale nie trzeba tworzyć smartfonów dla graczy. Wystarczy bardzo mocny flagowiec, do którego możemy dokupić specjalne akcesoria znacząco zwiększające komfort grania. Miejmy nadzieję, że akcesoria te jak najszybciej trafią do europejskiej dystrybucji!

Gamingowe akcesoria do OnePlus 7 i 7 Pro pojawią się w Chinach

Co myślicie o gamingowych akcesoriach do OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!