Garmin zamierza wypuścić kilka nowych smartwatchy!

Garmin logo

Garmin, producent, którego kiedyś kojarzyłem tylko z nawigacji do samochodu, jest jednym z producentów najciekawszych smartwatchów. Ich urządzenia nie są tanie, ale są ładne i funkcjonalne. Producent ten już niedługo może zaprezentować aż 6 nowych produktów!

Garmin Venu – high-end’owy smartwatch

Klasa sama w sobie! Świetny design i wykonanie, obsługa Garmin Pay, odtwarzanie muzyki ze Spotify oraz Deezera – tym ma się cechować ten oto zegarek.

Nie ma na razie informacji o GPS-ie oraz czujniku monitorowania tętna, lecz bardzo możliwe, że i to znajdziemy w tym urządzeniu.

Garmin Vivoactive 4 i 4s

Urządzenie to skierowane jest, jak pewnie możecie się domyśleć, dla osób bardziej aktywnych fizycznie. Posiadać będzie te same funkcje, co Venu, lecz potwierdzono obecność GPS-u.

Model 4 posiadać będzie kopertę o szerokości 44 mm, natomiast 4s – 40 mm. To jedyna różnica między nimi, płeć piękna zapewne wybierze mniejszą kopertę, natomiast mężczyźni większą.

Warto przeczytać: Jak szybciej wykluwać jajka w Pokemon GO? Może pomóc Xiaomi Mi Band

Garmin Vivomove Style

To hybrydowy smartwatch, dzięki czemu z pewnością spodoba się większemu gronu klientów. Nie wiadomo, jakie będzie mieć funkcje. Pewne jest jednak to, że ma mieć monitorowanie pracy serca.

Przyznam, że jest on naprawdę ładny, takie urządzenia lubię najbardziej, czyli połączenie klasyki i trochę technologii.

Garmin Vivomove 3 Sport i 3s

To również są hybrydowe smartwatche, następcy Vivomove HR. Posiadać będą one monochromatyczny wyświetlacz. W ich wyposażeniu znajdzie się także czujnik monitorowania tętna.

Też wygląda on całkiem nieźle, choć będąc szczerym, jeśli miałbym wybierać między Vivomove Style a Vivomove 3 Sport, definitywnie wybór padłby na ten pierwszy.

Zobacz także: Po tej aktualizacji Honor Watch Magic zyskał długo wyczekiwaną funkcję

Kiedy może być premiera?

Data premiery nie jest nam znana. Zdaniem wielu osób, może się ona odbyć na targach IFA w Berlinie, na których nasza redakcja będzie. Na pewno zobaczycie na naszych social mediach bądź na samym portalu któryś z tych smartwatchów, jeżeli rzeczywiście ujrzą tam światło dzienne.

Mamy tu posiadacza zegarka Garmin? Jak się on sprawuje? Który z powyższych modeli podoba Wam się najbardziej?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!