Geekbench zdradza szczegóły dotyczące specyfikacji Motoroli One Mid

Geekbench zdradza szczegóły dotyczące specyfikacji Motoroli One Mid

Motorola w ostatnich tygodniach zalewa rynek nowymi urządzeniami. Teraz w bazie danych Geekbench został odnaleziony model oznaczony jako One Mid. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, będzie średniakiem mającym podbić serca mniej wymagających użytkowników. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Motorola One Mid

Patrząc na dane Geekbench możemy w mgnieniu oka dostrzec, że smartfon ten zdobył w teście jednego rdzenia 2534 punkty oraz w teście wielu rdzeni 6961 punktów. Według Geekbench Motorola One Mid ma pracować pod kontrolą ośmiordzeniowego procesora o taktowaniu 1,8 GHz na rdzeniu. Według plotek jednostką tą może być Qualcomm Snapdragon 675. Bardzo możliwe, że procesor ten będzie wspierany przez 6 GB RAM-u, ale na rynku także powinien pojawić się wariant z 4 GB RAM-u. Na pliki użytkownika zostanie natomiast przeznaczone minimum 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy przy pomocy kart microSD.

Geekbench zdradza szczegóły dotyczące specyfikacji Motoroli One Mid

Nadal największą zagadką pozostaje kwestia aparatów. Oczywiście w bazie Geekbench nie znajdziemy jakichkolwiek informacji na ten temat, a co więcej w sieci nie pojawiły się także jakiekolwiek przecieki czy plotki. Bez wątpienia już niedługo w sieci pojawia się dane dotyczące zarówno tylnych aparatów jak i oczka do zdjęć typu selfie, ale w tej kwestii musimy uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości. Na froncie ma zostać umiejscowiony ekran LCD IPS o przekątnej 6,53 cala oraz rozdzielczości FullHD+ (2340 x 1080 pikseli). Całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 4000 mAh wspierającej szybkie ładowanie o nieznanej na tę chwilę mocy.

Zobacz także: Motorola Moto G8 oficjalnie zaprezentowana! Już niedługo smartfon ten powinien trafić także do Europy

Oczywiście wygląd Motoroli One Mid także pozostaje tajemnicą. Jeśli jednak już teraz smartfon ten został odnaleziony w Geekbench to premiera tego modelu może odbyć się już w najbliższej przyszłości. Miejmy nadzieję, że Motorola zrobi wszystko, aby zaskoczyć świat czymś w swoim nowym średniaku. Czekamy na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola One Macro, której recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o specyfikacji Motoroli One Mid? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!