GeForce NOW zagościł na urządzeniach Apple, ale w trochę innej formie

GeForce Now

Usługa GeForce NOW cieszy się niemałym zainteresowaniem. Wystarczy tylko stabilne połączenie internetowe i, ewentualnie, wykupiony abonament, by móc cieszyć się rozgrywką w najwyższej jakości. Co więcej, nie tylko na komputerach, ale też na urządzeniach mobilnych. Teraz także dostępna jest na smartfony i tablety od Apple, lecz w nieco innej formie.

Apple jednak nie takie lepsze

Jest dobra wiadomość dla posiadaczy iPhone’ów i iPadów. W końcu także i na tych urządzeniach możemy korzystać z GeForce NOW – możliwości grania w chmurze od NVIDII. Daje to możliwość grania na urządzeniach mobilnych w tytuły znane z platformy PC. Nie jest to jednak aplikacja jak na Androida. Niestety, ale tutaj Apple przegrywa. Usługa ta dostępna jest w postaci strony internetowej.

GeForce NOW Apple

Warto przeczytać: Nie ma gry, która wykorzysta potencjał PlayStation 5. Jeszcze…

Pod tym kątem Apple zostaje nieco w tyle, żeby móc z tego skorzystać, musimy przejść na specjalną stronę zamiast kliknąć po prostu w aplikację. Co więcej, Apple jest jeszcze bardziej w tyle, ponieważ do tego wymagany jest kontroler, który współpracuje z urządzeniami tego producenta. To już jest dość duża wada, aczkolwiek mam nadzieję, że z czasem zostanie to rozwiązane. To już jednak zależy od samego Apple, a nie NVIDII. To oni utrudniają to, nie firma odpowiedzialna za tę usługę. Trochę to przykre, wśród fanów Apple nie brakuje graczy, a ci robią im pod górkę. W końcu, każdemu należy się trochę rozrywki, a niektórzy lubią spędzić wolny czas przy grach. No cóż, pozostaje liczyć na to, że Apple w końcu zrozumie, że taka zagrywka z ich strony nie ma sensu i da możliwość swoim klientom komfortowego grania poprzez GeForce NOW.

Sprawdziliście już działanie GeForce NOW na urządzeniach Apple?
Co sądzicie o graniu w oparciu o streaming z chmury?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!