Gigant zawitał. Amazon od dzisiaj oficjalnie w Polsce!

Gigant zawitał. Amazon od dzisiaj oficjalnie w Polsce!
(Photo by INA FASSBENDER / AFP) (Photo by INA FASSBENDER/AFP via Getty Images)

Amazon to największa na świecie platforma do zakupów online. W styczniu bieżącego roku oficjalnie poinformowano, że prace nad utworzeniem www.amazon.pl zostały rozpoczęte. Czy Allegro musi zacząć się bać o grono swoich klientów?

W końcu u nas!

Wielu z nas czekało na oficjalne wprowadzenie tego sklepu, do naszego kraju. W tym szerokim i jakże zapalonym gronie byłem także ja – sklep oferuje masę ciekawych produktów, ofert i promocji, jednakże dotychczas niedostępne dla obywateli kraju nad Wisłą. W 2021 roku sytuacja radykalnie się zmieniła i na koniec stycznia poinformowało, że gigant zawita do nas już niebawem i … tak się stało!

Na stronie, produkty możemy kupować bezpośrednio od Amazona (najbardziej polecał bym tą opcję, gdyż jest najbardziej bezpieczna), jak i zagranicznych sprzedawców, którzy nie są oficjalnymi partnerami co może wiązać się z małym ryzykiem. Płatności dokonamy kartą, BLIKiem, usługą Przelewy24 lub kartami podarunkowymi. Dostawa wyniesie nas zero złotych, jeśli za zamowienie zapłacimy powyżej stówki.

Zajrzyjcie – przynajmniej dla samych promocji

Wertując strony nowo przybyłego do nas sklepu, wychwyciłem ciekawe oferty, które z pewnością zwróciły by oko każdego z Was. Jako ogólny fan smartfonów i wszystkiego co je otacza, pierwsze co to kliknąłem w zakładkę telefony i smartfony. Tam zastałem parę promocji, które musicie przejrzeć!

Zacznijmy chociażby od bardzo dobrego sprzętu jakim jest Xiaomi Band 5. W cenie jaką mamy zapłacić (116 zł), jest to bezsprzecznie jedna z lepszych ofert w Polsce. Jeśli jesteście zainteresowani, to warto rzucić okiem na naszą recenzję tego modelu!

Kolejną wisienką w ciekawej cenie jest Nintendo Switch Lite w 20 – procentowej przecenie. Warto zwrócić uwagę, że w standartowej kwocie otrzymujemy limitowaną wersję Animal Crossing z grą wartą ponad 200 złotych, specjalną kolorystykę oraz Nintendo Online na 3 miesiące. Brzmi jak niezła okazja!

Jak myślicie? Amazon był potrzebny w Polsce? Skusicie się na któreś z okazji? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!