Głośniki Sonos w świetnych cenach z okazji Black Friday!

Głośniki Sonos w świetnych cenach z okazji Black Friday!

I stało się. Czarny Piątek rozpoczęty. Producenci i sklepy z tej okazji prześcigają się w licznych promocjach czy akcjach rabatowych. Swoją ofertę przygotowała także firma Sonos czyli producent głośników, które ja pokochałem całym swoim sercem!

Black Friday z Sonos

Głośniki Sonos bez wątpienia nie należą do tanich sprzętów. Niemniej jednak urządzenia te mają wyróżniać się na tle konkurencji przede wszystkim swoją jakością dźwięku oraz, w większości przypadków, łącznością poprzez dedykowaną aplikację. Aplikacja ta pozwala nam na połączenie się z praktycznie każdym serwisem streamingowym w jednym miejscu. Bez wątpienia jest to wygodne, a dodatkowo komunikacja poprzez Wi-Fi, a nie Bluetooth pozbawiona jest jakichkolwiek opóźnień. Które głośniki Sonos możemy kupić taniej z okazji Czarnego Piątku? Lista prezentuje się następująco:

  • Sonos ONE w cenie 799 zł (regularna cena 999 zł)
  • Sonos One SL w cenie 749 zł (regularna cena 869 zł)
  • Sonos Beam w cenie 1599 zł (regularna cena 1899 zł)
  • Sonos Sub w cenie 2949 zł (regularna cena 3399 zł)

Głośniki Sonos w świetnych cenach z okazji Black Friday!

Z oferty można skorzystać w oficjalnym sklepie na sonos.com oraz u partnerów handlowych do 2 grudnia tego roku do godziny 23.59. Tak naprawdę głośniki te bardzo rzadko trafiają na jakiekolwiek promocje i ich zakup podczas Black Friday może okazać się idealną okazją na rozpoczęcie własnego ekosystemu. Tak, Sonos chce, aby użytkownicy tak naprawdę posiadali głośnik w każdym z pokoi, a te mają tworzyć własny ekosystem z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji.

Zobacz także: Głośnik, który skradł moje serce czyli Sonos Move [RECENZJA]

Głośniki Sonos w świetnych cenach z okazji Black Friday!

Sam przez jakiś czas korzystałem z Sonos Move i muszę przyznać, że głośnik ten zrobił na mnie piorunujące wręcz wrażenie. Jasne, tanio nie jest, ale w tym przypadku nie płacimy jedynie za logo producenta, a za konkretne rozwiązania technologiczne, które mogą oczarować użytkownika.

Co myślicie o głośnikach Sonos i ofercie, którą producent ten przygotował z okazji Black Friday? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!