Godziny seniorskie? Żabka ma na to sposób i pozwoli Ci zrobić zakupy!

zabka
(fot. Wikipedia)

Jak zapewne wiecie, od dzisiaj obowiązują zaostrzone obostrzenia obowiązujące zarówno w strefach żółtych, jak i czerwonych. Jednak tydzień temu odbyła się inna konferencja Premiera Polski, która wprowadziła godziny seniorskie. To sprawia, że jeśli masz mniej niż 60 lat to od godziny 10 do 12 nie masz możliwości zrobienia zakupów. Sklep Żabka znalazł jednak ciekawe rozwiązanie!

Trwają godziny seniorskie a potrzebujesz coś kupić? Idź do Żabki!

Od kilku dni obowiązują tak zwane godziny seniorskie, którą sprawiają, że między godziną 10 a 12 do sklepów mogą wejść tylko osoby starsze. Niestety, zdarza się tak, że akurat wtedy musimy coś kupić. Sam akurat w tych godzinach często mam okienko między zajęciami, które wykorzystywałem właśnie do robienia zakupów. Na szczęście sklep Żabka znalazł pewnego rodzaju obejście.

Warto przeczytać: Żappka Post pozwoli Ci na wygodne śledzenie przesyłek, które odbierzesz w sklepie Żabka

Otóż sklep poinformował, że podczas trwania godzin seniorskich istnieje możliwość zrobienia zakupów, choć nie w takiej typowej formie. Aby móc coś kupić należy pobrać aplikację Żappka i skorzystać z opcji “Zamów i odbierz”. Za produkty natomiast płacimy wewnątrz programu – korzystając z funkcji Żappka Pay. A jak odebrać zakupy? To proste, będą one na nas czekały przed wejściem do sklepu. Żabka gwarantuje, że są to szybkie i bezpieczne zakupy.

Niestety nie wiem czy taka możliwość istnieje w każdym sklepie Żabka, ale przyznam szczerze, że bardzo się tym zainteresowałem. Całkiem możliwe, że już niedługo z tego skorzystam, choć póki co nadal nie skonfigurowałem płatności Żappka Pay.

Co myślicie o możliwości udostępnionej przez sklep Żabka? Dajcie znać w komentarzu!

Aktualizacja:

Sklep Żabka wydał oficjalne oświadczenie na ten temat, mówiące, że wyżej opisana akcja to była samowolna decyzja franczyzobiorcy.

W sieci Żabka przywiązujemy ogromną wagę do przestrzegania zaleceń sanitarnych związanych z sytuacją epidemiczną. W aplikacji żappka przypominamy wszystkim naszym klientom, że w godzinach 10-12 obowiązują godziny dla seniorów. Dlatego podkreślamy, że inicjatywa wspomnianego sklepu była podjęta bez naszej wiedzy. Niezwłocznie po ustaleniu adresu placówki skontaktujemy się z franczyzobiorcą za nią odpowiedzialnym oraz poprosimy o usunięcie informacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!