Startuje promocja Made in Poland na GOG-u!

GOG-Made-In-Poland-sale-2021

Dzisiaj (8 listopada) o godzinie 15:00 wystartowała coroczna promocja Made in Poland na platformie GOG. Znajdziemy tam wiele zniżek na gry polskich twórców, ciekawych artykułów o mniej znanych produkcjach, a także zapowiedzi nowych gier od polskich wydawców.

Made in Poland w GOG

Przez cały tydzień będziemy świętować polską twórczość w gamedevie – czekają na nas rabaty do 90%, wiele nowości i ciekawostek o grach polskich twórców. Promocja Made in Poland mieści w sobie ponad 200 polskich produkcji, od tych niezależnych, aż po tytuły AAA. Wśród przecenionych gier znajdziemy m. in. The Medium, Ghostrunner, Blair Witch, Frostpunk, Project Warlock, Phantom Doctrine i wiele innych!

Do katalogu GOG.com dołączyły takie nowości jak The Riftbreaker, Timberborn, Papetura, Slipways i Agony. Jeśli chodzi o klasyki lat 90., dostępne są także produkcje takie jak Call of juarez, Lew Leon czy Clash. Powróciła także jedna z najlepszych polskich przygodówek – Galador – Książę i Tchórz!

Do bogatej bazy gier dostępnych na platformie GOG dołączą wkrótce kolejne tytuły takie jak: The Invincible, Scorchlands, Fire Commander, MADiSON, MythBusters: The Game – Crazy Experiments Simulator, Punk Wars, Lumencraft i The Sin Collector: Repentless.

Kiedy mowa o polskich grach, nie możemy oczywiście zapomnieć o CD PROJEKT RED. W uniwersum Wiedźmina rabaty sięgają 90%, za to najnowszy Cyberpunk 2077 jest do kupienia o 33% taniej. Wyprzedaż Made in Poland trwa do 15 listopada 2021, do 15:00.

Kliknij >>tutaj<<, aby przejść do listy obniżek w ramach promocji Made in Poland.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!