Ogromna awaria Usług Google – nie działa Youtube i Google Meet

Ogromna awaria Usług Google - nie działa Youtube i Google Meet

Usługi Google to jedne z najbezpieczniejszych i najstabilniejszych na świecie. Niestety, nawet takim gigantom zdarzają się niemałe wpadki. Właśnie trwa ogromna awaria, przez którą nie działa chociażby Youtube, Gmail, a także Google Meet.

Awaria usług Google’a. Nie działa Youtube i Gmail

Produkty Google’a to jedne z najpopularniejszych i z pewnością najstabilniejszych. Niestety, nawet takim gigantom trafiają się wpadki, czego ostatnio doświadczyli użytkownicy usług Facebooka takich jak Messenger czy Instagram.

Po wejściu na Youtube zobaczymy grafikę małpki trzymającą młotek wraz z napisem Something went wrong…. Podobne problemy raportuje wiele innych użytkowników. Z tego co udało mi się ustalić, to nie działa również Google Meet – następca Hangouts, a inni raportują problemy z zalogowaniem się na konto Google, jak i z wejściem na skrzynkę pocztową (to samo przytrafiło się i u mnie). Co ważne, to też dotyczy kont firmowych. Nie możemy także przeglądać notatek w Google Keep. Niektórzy też raportują problemy ze Sklepem Google Play, jednak u mnie akurat działa.

Ogromna awaria Usług Google - nie działa Youtube i Google Meet

Co więc działa? Z tego co udało mi się sprawdzić, to dalej możemy korzystać z Google Drive, Photos, Maps, jak i z Google News. Działa także sama wyszukiwarka. Niestety nie wiem, czy wszystkie te usługi działają poprawnie. Co ważne, na Gmail możemy wejść za pośrednictwem aplikacji na smartfony.

Czy też doświadczyliście awarii? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!