Google Camera 8.1 pozwoli Wam robić lepsze zdjęcia smartfonem!

Google Camera 8.1 pozwoli Wam robić lepsze zdjęcia smartfonem!

Wraz z ukazaniem się najnowszej generacji Pixeli, Google zaprezentowało odświeżoną i poprawioną wersję swojego aparatu. Dziki niej uzyskaliśmy dodatkowe i przydatne funkcje, jak i zmieniony wygląd aplikacji. Dzięki deweloperowi z XDA, mamy możliwość pobrania jej na inne urządzenia z androidem!

Odświeżona wersja aplikacji przynosi nam liczne, przydatne nowości – opcję oszczędzania miejsca na naszym urządzeniu (wykonuje “lżejsze” zdjęcia oraz filmy), ulepszony tryb nocny z lepszym odwzorowaniem barw, wszelkie zalety Google Lens z wykrywaniem i rozpoznawaniem przedmiotów, a nawet Super Res zoom z poprawianiem jakości przy użyciu sztucznej inteligencji. Jak podaje sam deweloper, zmodyfikowana przez niego aplikacja powinna działać na większości urządzeń z androidem – Pixelach i innych (za wyjątkiem niektórych Samsungów oraz OnePlusów napędzanych Snapdragonem 845).

Jeżeli chcecie wypróbować Google Camera 8.1 na swoim urządzeniu, kliknijcie w link poniżej i pobierzcie aplikację, ze strony dewelopera. Jeśli spróbujecie, dajcie znać w komentarzach na jakim smartfonie z niej korzystaliście i jak działała!

Link do pobrania Google Camera 8.1

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!