Kolejny fintech w Polsce z obsługą Google Pay. Tym razem jest to Weststein

weststein

Jeśli jesteście klientami Weststeina i chcecie skorzystać z Google Pay, to mam dla Was dobrą wiadomość. Otóż fintech wprowadził obsługę płatności smartfonem.

Weststein i Google Pay

Google Pay jest dostępny w wielu fintechach i bankach w Polsce. Teraz jednak lista rozwinęła się o kolejną pozycję – Weststein. Możliwym jest dodanie przedpłaconej karty Mastercard i swobodnie płacić telefonem w sklepach stacjonarnych. Można również wykorzystać kartę w Google Pay to transakcji elektronicznych, na przykład w aplikacji Wolt.

Weststein to fintech, którego siedziba mieści się w łotewskiej Rydze. Oferuje on rachunki osobiste z numerem IBAN. Konto zakłada się w kilka minut i możemy korzystać chociażby z przelewów SEPA czy SWIFT. Swoim rachunkiem możemy zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej, jak i dedykowanej strony internetowej.

Google Pay
(fot. Pekao)

Fintech wydaje również karty płatnicze, które można dowolnie wykorzystywać. Zarówno do transakcji internetowych, jak i tych stacjonarnych – w sklepach, kinach czy restauracjach. Działa ona także zbliżeniowo. Google Pay sprawia, że kartą Weststeina zapłacimy bez potrzeby wyciągania karty z portfela – wystarczy sam telefon z systemem Android i modułem NFC.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!