Strona główna Aktualności Google Pixel 4 może być blisko. Pojawiły się pierwsze projekty i przecieki

Google Pixel 4 może być blisko. Pojawiły się pierwsze projekty i przecieki

-

Google Pixel 3 i 3 XL zostały zaprezentowane 9 października zeszłego roku. I chociaż ich cena wielu osobom nie przypadła do gustu to amerykański gigant po raz kolejny udowodnił światu, że potrafi stworzyć smartfony kompletne praktycznie pod każdym względem. W sieci pojawiają się pierwsze informacje dotyczące tegorocznych telefonów!

Google zacznie podążać za trendami?

Do tej pory Google kroczyło własną ścieżką czego doskonałym przykładem mogą być właśnie Pixel 3 i 3 XL. Smartfony te trafiły na rynek w momencie gdy inni producenci walczyli między sobą liczbą aparatów tylnych, a amerykański gigant pokazał, że jedno oczko tylne w połączeniu z świetną optymalizacją jest w stanie zdziałać dosłownie cuda. Najnowsze grafiki, które pojawiły się w serwisie slashleaks, sugerują jednak, że Google Pixel 4 XL może być pierwszym smartfonem w portfolio firmy z podwójnym aparatem tylnym. Jego mniejszy brat miałby otrzymać pojedyncze oczko zarówno z przodu jak i z tyłu.

google pixel 4 4

To jednak jeszcze nie wszystko. Urządzenie te mają otrzymać ekran typu OLED z wsparciem HDR oraz dziurką skrywającą aparaty przednie. Jeśli wierzyć plotkom to właśnie Google Pixel 4 i 4 XL mają cechować się najlepszymi wyświetlaczami na rynku mobilnym. Oczywiście specyfikacja smartfonów pozostaje tajemnicą, ale myślę, że wszyscy spodziewają się flagowców z prawdziwego zdarzenia. Tym samym telefony te powinny być wyposażone w Qualcomm Snapdragona 855, przynajmniej 6 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci na pliki użytkownika.

Recenzja Google Pixel 3 XL – test kompletnego smartfona w astronomicznej cenie

Kiedy możemy spodziewać się nowych smartfonów firmy Google? Niezbyt szybko. To, że już teraz pojawiają się w sieci przecieki na ich temat nie musi oznaczać, że premiera nadciąga wielkimi krokami. Spodziewałbym się prezentacji Pixela 4 i Pixela 4 XL w drugiej połowie tego roku. Cena po raz kolejny nie powinna należeć do niskich, ale jeśli Google znów zaprezentuje smartfony kompletne to może znaleźć się spore grono osób, które zdecyduje się na ich zakup.

google pixel 4 2

Co myślicie o tak wyglądających Google Pixel 4 i 4 XL? Czekacie na ich premierę? A może smartfony amerykańskiego giganta nie przypadły wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji!

Źródłophandroid.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej