Google Pixel 4a może bardzo pozytywnie zaskoczyć ceną!

Google Pixel 4a może bardzo pozytywnie zaskoczyć ceną!

Premiera Pixela 4a miała odbyć się jeszcze w maju, ale już teraz możemy być wręcz pewni, że wydarzenie to zostało przełożone na czerwiec. Teraz w sieci pojawiają się informacje na temat ceny nadchodzącej nowości Google. Smartfon ten może stać się prawdziwym hitem sprzedaży za sprawą wyjątkowo niskiej ceny!

Ile będzie kosztować Google Pixel 4a?

Według najnowszych plotek nowy smartfon amerykańskiego producenta w wariancie z 128 GB pamięci wewnętrznej ma zostać wyceniony na terenie Stanów Zjednoczonych na 349 dolarów czyli około 1475 zł. Bez wątpienia Pixel 4a, za sprawą małego wyświetlacza, będzie bezpośrednim konkurentem dla niedawno zaprezentowanego iPhone SE. Telefon Google może już na starcie wygrywać ceną, a to dla wielu użytkowników może okazać się kluczowym czynnikiem, który wpłynie na zakup. Pamiętajmy także o tym, że Pixel 3a w podstawowym wariancie kosztował 399 dolarów (ok. 1685 zł), a co za tym idzie kolejna generacja byłaby tańsza od swojego poprzednika.

https://twitter.com/hallstephenj/status/1261034510906515457

Co otrzymamy za tę cenę? Pixel 4a ma otrzymać wyświetlacz OLED o przekątnej 5,81 cala oraz rozdzielczości FullHD+ (2340 x 1080 pikseli). Za wydajność odpowiedzialny będzie ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 730. Jednostka ta będzie wspierana przez 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika ma zostać przeznaczone minimum 128 GB pamięci wewnętrznej. Na froncie znajdziemy także niewielką dziurkę skrywającą pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie.

Google Pixel 4a może bardzo pozytywnie zaskoczyć ceną!
Google Pixel 4a

Zobacz także: Wiedźmin 3 GOTY może być następną darmową grą na Epic Games Store

Na pleckach natomiast ma zostać umiejscowione jedno oczko o rozdzielczości 12,2 Mpix oraz świetle f/1.73 wspierane przez optyczną oraz elektroniczną stabilizację obrazu. Całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 3080 mAh. I jeśli faktycznie Pixel 4a otrzyma taką specyfikację i jednocześnie będzie stosunkowo tani to może spotkać się z bardzo ciepłym przyjęciem przez fanów marki. Pozostaje nam czekać na oficjalną premierę tego urządzenia!

Co myślicie o Google Pixel 4a? Czekacie na premierę tego urządzenia? Czy waszym zdaniem cena 349 dolarów wydaje się uczciwa za taką specyfikację? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!