Wiedźmin 3 GOTY może być następną darmową grą na Epic Games Store

Wiedźmin 3 GOTY może być następną darmową grą na Epic Games Store

Od wczoraj od godziny 17.00 naszego czasu całkowicie za darmo możemy pobrać GTA V z Epic Games Store. Zainteresowanie tą grą było jednak tak duże, że strona internetowa nie wytrzymała i tak naprawdę dopiero w nocy pierwsi gracze byli w stanie odebrać swoją darmową grę. Wszystko wskazuje na to, że już za tydzień w Epic Games Store znajdziemy kolejną superprodukcję!

Wiedźmin 3 GOTY całkowicie za darmo?

Oczywiście to jedynie plotka, ale ta została opublikowana przez osobę, która odpowiedzialna jest za przecieki dotyczące darmowego GTA V. Poprzednie informacje okazały się faktem, a co za tym idzie bardzo możliwe, że i tym razem sytuacja się powtórzy. Bez wątpienia w Wiedźmina 3 grało już sporo osób, ale jeśli nadal nie wcieliliście się w rolę Geralta z Rivii to myślę, że warto będzie pobrać tę grę. Co więcej Wiedźmin 3 Game of the Year Edition zawiera nie tylko podstawową wersję tej produkcji, ale także wszystkie dotychczas wydane dodatki. Wśród nich znajdziemy “Serce z kamienia” oraz “Krew i Wino”, które, według zapewnień twórców, mają zapewnić graczom dodatkowe 50 godzin rozgrywki oraz zupełnie nowe elementy i obszary.

Jeśli nigdy nie słyszeliście o Wiedźminie i nie wiecie kim jest Geralt to już wyjaśniam. W grze tej wcielamy się w rolę zawodowego zabójcy potworów. Intrygi, śledztwa, walki z ogromną ilością przeciwników czy możliwość eksploracji sporej krainy to coś, co przypadnie do gustu praktycznie każdemu fanowi tego typu gier. Sam grając w całą serię Wiedźmin spędziłem naprawdę sporo godzin na doskonałej zabawie.

Wiedźmin 3 GOTY może być następną darmową grą na Epic Games Store

Zobacz także: PROMOCJA: Grand Theft Auto V do wzięcia kompletnie za darmo!

Kiedy Wiedźmin 3 GOTY może pojawić się za darmo na Epic Games Store? GTA V możemy odebrać do 21 maja i dokładnie tego dnia o godzinie 17:00 naszego czasu w sklepie tym pojawi się informacja o nowej darmowej grze. Czym faktycznie będzie to najnowsza część przygód Geralta z Rivii? Czas pokaże!

Co myślicie o Wiedźminie 3? Chcielibyście, by gra ta pojawiła się za darmo na Epic Games Store? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!