Google Pixel Buds 2 pojawiły się w przedsprzedaży w amerykańskim sklepie. Kiedy słuchawki te trafią na rynek?

Google Pixel Buds

Tak naprawdę Google pokazało światu swoje całkowicie bezprzewodowe słuchawki już w październiku zeszłego roku. Wprawdzie wtedy nie ujawniono nazwy tego urządzenia, ale teraz nowe słuchawki amerykańskiego giganta pojawiły się w jednym sklepie z USA. Czy to oznacza, że już niedługo trafią na rynek?

Błąd sklepu czy celowe działanie?

Oczywiście Google Pixel Buds zostały już po październikowej premierze dodane na oficjalny sklep Google, ale nadal nie możemy ich kupić, a jedynie zapisać się na listę oczekujących. Amerykański gigant zapowiedział, że słuchawki te trafią na rynek wiosną 2020 roku. Wiosna nadeszła, ale do tej pory nie pojawiły się jakiekolwiek konkretne informacje na temat tego sprzętu. Teraz sytuacja się zmieniła. W sklepie Abt Electronics, oferującym elektronikę różnych producentów, pojawiły się Google Pixel Buds 2 w przedsprzedaży. Oczywiście urządzenie to zostało bardzo szybko usunięte ze strony, ale coś co raz zostało wrzucone do sieci nigdy tak naprawdę z niej nie znika.

Google Pixel Buds 2 pojawiły się w przedsprzedaży w amerykańskim sklepie. Kiedy słuchawki te trafią na rynek?

Prawdę mówiąc nie spodziewałbym się tego, że jest to inny model niż ten, który widzieliśmy w październiku. Google zapowiedziało, że sprzęt ten trafi do sprzedaży wiosną i bardzo możliwe, że już rozesłało urządzenia do sklepów, a Abt Electronics najzwyczajniej w świecie pośpieszyło się z dodaniem ich na swoją stronę internetową. Sklep ten przygotował cały opis produktowy i mogliśmy znaleźć tam informację na tema 12 mm przetwornika, dotykowych paneli, podstawowej wodoodporności czy funkcji parowania za pomocą jednego przycisku. Oczywiście istnieje także cień szansy mówiący, że jednak Google wprowadzi na rynek od razu drugą generację, ale nie do końca chce mi się w to wierzyć.

Zobacz także: Huawei nova 7 SE, nova 7 i nova 7 Pro zadebiutują prawdopodobnie 23 kwietnia!

Ciężko powiedzieć kiedy dokładnie Pixel Buds 2 trafią do sprzedaży. Google już w październiku zapowiedziało, że cena urządzenia zostanie ustalona na poziomie 179 dolarów czyli około 760 zł. I dokładnie taka sama cena pojawiła się w sklepie Abt Electronics. Miejmy nadzieję, że już niedługo amerykański gigant może ujawnić kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o Google Pixel Buds? Czekacie na rozpoczęcia sprzedaży tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!