Huawei nova 7 SE, nova 7 i nova 7 Pro zadebiutują prawdopodobnie 23 kwietnia

Huawei nova 7 SE, nova 7 i nova 7 Pro zadebiutują prawdopodobnie 23 kwietnia

Kilka miesięcy temu na rynek trafił pierwszy przedstawiciel serii nova 7, a mianowicie model 7i. Tymczasem nieoficjalnie informacje sugerują, że Huawei już w kwietniu planuje wprowadzić do swojej oferty trzech kolejnych przedstawicieli wspomnianej serii. 

Co wiemy o tych modelach?

Na temat nowych smartfonów z serii nova 7 od Huawei nie ma zbyt wielu informacji, ale mówi się, że każdy z modeli będzie oferować inny procesor. Pod uwagę brany jest Kirin 820 5G, Kirin 985 oraz Kirin 990 5G. Wcześniejsze plotki sugerują, że nova 7 SE będzie wyposażona w procesor klasy średniej, co potwierdza niejako, że może to być zaprezentowany jakiś czas temu wraz z Honorem 30S, Kirin 820 5G. Na froncie zagościć ma 6,5-calowy wyświetlacz z otworem na kamerkę do selfie w lewym górnym rogu. Rozmiar akumulatora w tym przypadku nie jest znany, ale oczekuje się, że zostanie on wyposażony w technologię szybkiego ładowania o mocy 22,5 W. 

Huawei nova 7 SE, nova 7 i nova 7 Pro zadebiutują prawdopodobnie 23 kwietnia

Huawei nova 7 Pro jako najwyższym model z całej serii może natomiast działać dzięki flagowemu Kirinowi 990 5G.  Tak więc, Kirin 980 zostanie najprawdopodobniej sercem nova 7. Oba te modele mają także oferować akumulatory wspierane przez technologię szybkiego ładowania o mocy 40 W. 

Zobacz także: Huawei zwiększa swój budżet na badania do 20 miliardów dolarów

Jak sugerują najnowsze nieoficjalne informacje, seria nova 7 od Huawei zadebiutować ma na rynku 23 kwietnia. Do tego czasu na rynku zadebiutować ma Honor Play 4T i Play 4T Pro (9 kwietnia) oraz Honor 30 i 30 Pro (15 kwietnia), tak więc wygląda na to, że chiński producent przygotowuje dla nas sporo nowości. 

Co sądzicie o nadchodzących smartfonach Huawei? Dajcie znać w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!