Wyciekło pierwsze nagranie prezentujące smartfon Google Pixel Fold

Google Pixel logo green background

Jeden z najciekawszych smartfonów, które mają zadebiutować w przyszłym miesiącu, pojawił się na pierwszym nagraniu wideo.

Specyfikacja

Przecieki nie są niczym nowym w świecie smartfonów i już nikt chyba nie dziwi się, kiedy w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat konkretnego modelu. Nie zmienia to faktu, że wszystkie te informacje są szalenie interesujące, ponieważ pozwalają ocenić potencjalnym klientom, czy telefon będzie w ich spektrum zainteresowania. W przypadku Google Pixel Fold wiemy już praktycznie wszystko na jego temat, ponieważ w sieci pojawiła się nawet pełna specyfikacja techniczna. Telefon prezentuje się całkiem dobrze, oferując zewnętrzny wyświetlacz OLED o przekątnej 5,8 cali i maksymalnej rozdzielczości 2092×1080 pikseli, a także wewnętrzny 7,6 cali o rozdzielczości 2208×1080 pikseli. Częstotliwość odświeżania ma wynosić 120 Hz dla obu. Procesor Google Tensor G2 wspierany będzie przez 12 GB pamięci RAM LPDDR5. Pamięć wewnętrzna natomiast to UFS 3.1 o maksymalnej przestrzeni 512 GB.

Nagranie

Na nagraniu, które wypłynęło w sieci, możemy wyraźnie zobaczyć, po raz pierwszy, w jaki sposób Google Pixel Fold jest składany i rozkładany. Niestety cały wyświetlacz telefonu został zamazany, przez co trudno dojść do większych wniosków na temat tego, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości. Trzeba niestety poczekać do oficjalnej premiery w Maju, a następnie do czerwca, kiedy telefon ma trafić do sprzedaży na pierwszych rynkach. Cena Google Pixel Fold ma wynosić 1799 dolarów.

Źródło: xda-developers.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!