Gry na Netflix już dostępne dla użytkowników iOS-a

netflix gry
(fot. Netflix)

Już jakiś czas temu Netflix zakomunikował, że wchodzi na rynek gier – a dokładnie na rynek gier mobilnych. Początkowo mogli pograć użytkownicy Androida. Teraz jednak do tego grona dołączają właściciele urządzeń z iOS-em.

Gry na Netflixie również dla użytkowników iOS

Początkowo Netflix udostępnił usługę z grami tylko użytkownikom Androida. Mało tego, pograć mogli tylko polscy klienci usługi. Nie tak dawno temu gigant powiadomił, że usługa została rozszerzona o pozostałe kraje.

Teraz natomiast Netflix poinformował, że pograć mogą także użytkownicy iOS-a. Tak jak wspomniałem nieco wcześniej, do tej pory robić to mogli tylko właściciele urządzeń z Androidem.

A o co chodzi z grami na Netflixie?

Netflix wszedł na rynek gier i oferuje kilka tytułów. Aktualnie są to:

  • Stranger Things: 1984 (BonusXP);
  • Stranger Things 3: The Game (BonusXP);
  • Shooting Hoops (Frosty Pop);
  • Card Blast (Amuzo & Rogue Games);
  • Teeter Up (Frosty Pop).

Są to oczywiście gry mobilne. Nie trzeba do nich w żaden sposób dopłacać i dostęp do tytułów ma każdy, kto ma aktywną subskrypcję Netflix. Dodatkowo są one dostępne w wielu językach i można w nie pograć offline, czyli bez połączenia z internetem. Póki co, jest to miły dodatek, a nie element, dla którego warto wykupić abonament Netflix, jednak muszę dodać, że usługa ciągle się rozwija.

Źródło: Netflix

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!