Gry z serii Worms znalazły się w świetnej promocji!

Gry z serii Worms znalazły się w świetnej promocji!

Gry od Team 17 uważam za kultowe, bowiem grałem w nie od małego – zwłaszcza w Worms 2. Tak się składa, że wiele tytułów od tego studia właśnie zostało przecenione w Sklepie Play.

MOBILNE WERSJE WORMS W DOBRYCH CENACH!

Gry od brytyjskiego studia Team 17 zna chyba każdy, bowiem mało kto chociaż raz w życiu nie grał w sławne Wormsy. Wojujące ze sobą robale już od jakiegoś czasu są dostępne na mobilnych platformach. Tak się składa, że studio przeceniło swoje tytuły w Sklepie Play. Jak prezentują się promocje?

Warto sprawdzić: Mamy 2019 a ja kupiłem konsolę Playstation Portable (PSP)…

Worms 2: Armageddon i Worms 3 możemy kupić w świetnej cenie, bowiem za 4,69 PLN (przecena z 18,99 PLN). Muszę dodać, że inne gry od Team 17 też są dostępne w niższej cenie. Dlatego też The Escapists: Prison Escape możemy zakupić za 5,89 złotych (obniżka z 23,99 złotych), a The Escapists 2: Pocket Breakout za 8,39 złotych (obniżka z 33,99 złotych).

Jak można więc zauważyć, promocje są naprawdę dobre. Przyznam, że sam się zastanawiam czy się nie zdecydować na któryś z tych tytułów. Najbardziej po głowie chodzi mi właśnie to wcześniej wspomniane Worms 2, choć warto byłoby dać szansę innym grom od Team 17…

A Wy graliście w gry od Team 17? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!