GTA 6 na pewno pojawi się w przyszłym roku. Kiedy dokładnie?

GTA 6

“Grand Theft Auto” (GTA) to jedna z najbardziej ikonicznych serii gier wideo, stworzona przez studio Rockstar Games. Od debiutu pierwszej części w 1997 roku, GTA zyskało ogromną popularność dzięki swojej unikalnej formule otwartego świata, gdzie gracze mogą swobodnie eksplorować rozległe, wirtualne miasta. Dużymi krokami zbliżamy się do premiery kolejnej już odsłony.

Grand Theft Auto VI coraz bliżej

Take-Two Interactive ogłosiło, że premiera długo wyczekiwanej gry “Grand Theft Auto VI” odbędzie się jesienią 2025 roku. Nowa odsłona kultowej serii, która zrewolucjonizowała przemysł gier wideo, obiecuje jeszcze bardziej rozbudowany i immersyjny świat otwarty, pełen nowych możliwości i niespodzianek dla graczy. “GTA VI” ma kontynuować tradycję serii, oferując intensywne misje, złożoną fabułę oraz nieszablonowe postaci, które od lat przyciągają miliony fanów. Gra zapowiada się na rewolucję pod względem grafiki, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, które mają zapewnić niespotykany realizm i szczegółowość wirtualnego świata. Oczekuje się również, że twórcy wprowadzą liczne innowacje w mechanikach rozgrywki, które uczynią eksplorację i interakcję z otoczeniem jeszcze bardziej wciągającą. 

Informacja o dacie premiery została ujawniona przez Take-Two Interactive, wydawcę serii, wzbudzając ogromne zainteresowanie i ekscytację wśród graczy na całym świecie. Wielu fanów już teraz nie może doczekać się, aby zobaczyć, jakie nowe przygody czekają na nich w kolejnej części tego legendarnego cyklu. Premiera “GTA VI” na pewno będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w branży gier w 2025 roku. Czy możemy podejrzewać, że będzie to wrzesień? Ciężko powiedzieć, ale ostatnia część miała premierę właśnie we wrześniu. Krótki trailer wskazuje, że będzie się działo. Niestety na grę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale na pewno jest na co.

Źródło: Gsmarena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!