GTA IV Poland: Warsaw nie jest żartem! To wybitna modyfikacja

GTA IV PL: Warsaw
(fot. Buster Projects)

Nie, to nie jest żart. GTA IV Poland: Warsaw naprawdę istnieje i pozwoli nam pojeździć skradzionym samochodem ulicami Warszawy.

GTA IV Poland: Warsaw to mod do Grand Theft Auto IV

Mam wrażenie, że GTA IV to nieco zapomniana odsłona tej serii, choć w rzeczywistości podobała mi się bardziej niż ciągle najnowsze GTA V. Pewien twórca modyfikacji z Polski – Bartosz Fabiszak – poszedł o krok dalej i przygotował ciekawy mod.

Mianowicie jest to modyfikacja, która do gry dodaje lokalizację Warszawa. Tak, z powodzeniem sobie pochodzimy lub pojeździmy ulicami stolicy Polski. Możemy zwiedzić wiele znanych miejsc, takich jak Stadion Narodowy czy Pałac Kultury i Nauki. Podczas podróży zobaczymy też wiele plakatów i bilboardów z logotypami popularnych w Polsce marek i przedsiębiorstw.

Wiele ludzi zwraca uwagę na średnią jakość tekstur czy ogólne słabe przygotowanie niektórych elementów. Warto jednak pamiętać, że to tylko modyfikacja stworzona dla zabawy, którą możemy się nacieszyć i pozwala nam po prostu skradzionym autem pojeździć ulicami Warszawy. Autor modyfikacji wspomina, że raczej nie będzie dalej pracował nad tworem.

Modyfikację Poland: Warsaw do GTA IV pobierzecie >>stąd<<. Tam też znajdziecie instrukcję jak ją zainstalować.

Źródło: Buster Projects

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!