Tak wygląda GTA: The Trilogy – Definitive Edition na Nintendo Switch

gta trilogy

Już jakiś czas temu Rockstar Games oficjalnie potwierdziło premierę Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition, czyli trylogii popularnych odsłon serii sprzed niemalże 20 lat. Gry mają być dostępne na wszystkie nowoczesne platformy, w tym na Nintendo Switch.

Wiemy jak wygląda Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition na Nintendo Switch

Już za kilka dni będziemy mogli pograć w odświeżone Grand Theft Auto III, Vice City i San Andreas. Sam zrobiłem preinstalację tej ostatniej odsłony, bowiem jest dostępna w ramach subskrypcji Xbox Games Pass. Oczywiście, że na najnowszych konsolach te gry będą działać świetnie. Ale co z najsłabszym ogniwem tej grupy – Nintendo Switch?

Switch cechuje się mniejszymi możliwościami obliczeniowymi niż nawet obecne smartfony ze średniej półki cenowej. Mimo tego, nie można mu odmówić popularności i po prostu wygody w graniu. Również i na ten sprzęt wyjdą nowe gry z serii Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition. Ale jak będą wyglądać?

Firma Rockstar postanowiła nie trzymać nas w niepewności i udostępniła screenshoty pokazujące jak gra wygląda na konsoli Nintendo. Efekt można uznać za… spodziewany. Jest lepiej niż oryginalne części gier, które pojawiły się niecałe 20 lat temu (zwłaszcza mowa o GTA III), ale nie jest to jednak takie “WoW”.

Dla przypomnienia, Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition to zestaw odnowionych trzech gier – GTA III, Vice City i San Andreas. Trylogia zostanie wydana na przeróżne platformy – nie tylko na PC, ale również konsole next-gen oraz smartfony i wspomniane Nintendo Switch. Cenę zestawu ustalono na 269 złotych. Pograć natomiast będzie można od przyszłego czwartku, czyli 11.11.2021.

Źródło: Rockstar Games, ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!