HAMMER Iron 4 to telefon z POTĘŻNYM głośnikiem

HAMMER Iron 4
HAMMER Iron 4

Firma mPTech właśnie wydała nowy smartfon ze wzmocnioną konstrukcją HAMMER Iron 4. Ten sprzęt ma naprawdę ogromne zalety, w tym mocny głośnik stereo.

HAMMER Iron 4

HAMMER Iron 4 to smartfon z kategorii tych wzmocnionych sprzętów, przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach, na przykład na wysokościach, na budowie czy w kopalni. Na szczęście, jest to też sprzęt dosyć budżetowy, bo wyceniono go na 899 złotych. Co dostajemy za te 9 stówek?

HAMMER Iron 4
HAMMER Iron 4

Nie jest to jakiś szczególnie ogromny telefon. Ekran IPS mierzy sobie 5,5 cala, a jego rozdzielczość to 1440 x 720 pikseli. Znalazła się też dioda powiadomień, a telefon waży 234 g. Natomiast stylistyka telefonu jest typowa dla tej kategorii – wzmocnienia w postaci bumperów, grubości i różne specjalne przetłoczenia. Są też ogromne membrany głośników stereo chroniące sprzęt potrafiący wybrzmieć nawet na głośność 94 dB. to naprawdę sporo.

HAMMER Iron 4
HAMMER Iron 4

Sercem telefonu jest MediaTek Helio A22 współpracujący z 4 GB RAM. To dosyć podstawowy zestaw, ale powinien nadać się do prowadzenia rozmów w komunikatorach internetowych czy przeglądania forów lub portalu ROOTBLOG. Jest też slot na kartę pamięci microSD, a bateria 5180 mAh ma wystarczyć nawet na 29 godzin rozmów telefonicznych lub 12 dni w trybie czuwania. Jest też gniazdko słuchawkowe Jack 3,5 mm, Dual SIM, LTE, NFC, Bluetooth i Android 12.

HAMMER Iron 4
HAMMER Iron 4

Zdjęcia zrobimy aparatem głównym 13 MP (przysłona f/2.2). Ponadto będziemy mogli fotografować pod wodą, o czym zapewnia producent. Na froncie natomiast znalazła się kamerka do selfie 5 MP.

HAMMER Iron 4
HAMMER Iron 4

Wytrzymałość HAMMERA Iron 4 potwierdza certyfikat IP69. Jest też odporny na upadki z wysokości do 1,2 m. Boki telefonu zostały wzmocnione, a w zestawie znalazło się szkło hartowane.

Tak jak wspomniałem wyżej, telefon wyceniono na 899 złotych. Jak na taki zestaw, jest to naprawdę dobra cena i gdybym szukał telefonu, który ma wytrzymać w trudnych warunkach, a przy tym nie musi być niezwykle wydajny, to pewnie pochyliłbym się nad tym modelem.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!