Heyah 01 z nową ofertą. Paczka 50 GB w niezłej cenie

heyah 01

Okres wakacji to z pewnością czas, kiedy używamy więcej naszego pakietu internetowego. Wyjazdy, urlopy, spotkania ze znajomymi, filmy, gry. To wszystko błyskawicznie pochłania dane komórkowe, kiedy nawet się tego nie spodziewamy. Myślę, że dlatego Heyah przygotowało nowy pakiet internetowy, który idealnie odpowiada na tę potrzebę.

Jak możecie pamiętać, oferta subskrypcyjna Heyah 01 pojawiła się rok temu z płatnością 39 złotych co 2 miesiące. W ramach tej opcji można było korzystać z no limitu na rozmowy i wiadomości oraz 40 GB transferu danych. Tego roku odświeżono ofertę “dzieląc pakiet na pół” i wprowadzono opłatę 19,99 zł miesięcznie przy paczce internetu 20 GB. Teraz do wyboru jest rozwiązanie w tej samej cenie, ale zawierające sam internet.

Lato z Heyah 01

Jak działa nowy pakiet Heyah 01? Zasady są bardzo proste, płacimy 19,99 zł i dostajemy 50 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Potem pakiet sam się odnawia, ponieważ działa w formie subskrypcji. Można jednak w każdej chwili z niej zrezygnować. Z pakietu możemy korzystać na terenie Polski, a także w strefie roamingowej 1A (w roamingu do wykorzystania jest 2,39 GB). 

Pamiętajcie, że w tym pakiecie nie ma zawartych rozmów ani SMS-ów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by korzystać obu subskrypcji jednocześnie (Heyah podaje, że można mieć ich tyle, ile się chce).

Źródło: heyah.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!