niedziela, Wrzesień 15, 2019
Strona główna Aktualności Honor 20 – informacje na jego temat i rendery

Honor 20 – informacje na jego temat i rendery

-

W zeszły roku poznaliśmy Honor V20 i debiutował on w Chinach. Na targach zaprezentowano także model Honor View 20. Na co przyszła pora? Spekuluje się, że Honor 20 już niedługo może zawitać na rynek, jednak na razie zadowolić się można renderami i szczątkowymi informacjami na jego temat. Jest na co czekać?

Specyfikacja i ceny Honor 20

Jak wiadomo, marka Honor jest sub-marką Huawei, która dzielnie trzyma się na rynku. Ich sprzęt w dużej mierze przeznaczony jest dla młodych, którzy jak wiadomo, mają mniej pieniędzy, ale zależy im na niezłym sprzęcie.

Od początku, krok po kroku. Honor 20 wyposażony ma być w ekran OLED o przekątnej 6.1 cala. W jego górnej części standardowo pojawi się wcięcie, które przypominać ma kroplę wody. Pod nim umieszczono czytnik linii papilarnych czy procesor Kirin 980 – przypomnijmy, że wyposażone w niego są takie telefony jak Mate 20 czy Mate 20 Pro. Ma on zasilać wszystkie trzy wersje, jakie będą dostępne.

Honor 20

Na wyposażeniu znajdziemy także specjalne tryby, takie jak Gaming+, Link Turbo, CPU Turbo czy GPU Turbo, które oczywiście mają podciągnąć wydajność telefonu. Całość według informacji dostępnych w sieci ma pracować na baterii 3650 mAh, którą naładujemy przy pomocy technologii 22.5 W. Zapewne się spodziewaliście, ale odbywać się to będzie poprzez port USB-C.

Zobacz też: Honor V20 zaprezentowany. Konkurencyjne flagowce mają się czego bać!

Co jeszcze ciekawego? Oczywiście nie może zabraknąć informacji o aparatach. Przednie oczko będzie miało 32 Mpix, a z tyłu klasyczne już trzy aparaty. W ich skład wchodzić będzie 48 Mpix obiektyw, podstawowy 20 Mpix oraz dodatkowy 8 Mpix – trzykrotny zoom. Dodajmy do tego gniazdo mini jack 3.5 mm, dwuzakresowy GPS i gradientowe kolory.

Honor 20

Jakie warianty mają być dostępne? Podobno są to konfiguracje 6/128 GB, 8/128 GB oraz 8/256 GB, których ceny to odpowiednio 2999 juanów, 3399 juanów oraz 3799 juanów. Ile to daje w przeliczeniu na nasze? Kolejno 1700 zł, 1930 zł i 2155 zł. Drogo? Jak ocenicie taką wycenę za tego rodzaju sprzęt?

Honor 10 to telefon, który „przyciąga wyglądem i zatrzymuje charakterem”

Na ten moment oczywiście po części są to domysły i plotki, więc nie można brać tego na sto procent serio.

Czekacie na Honor 20? Planujecie zakup?

Źródłogizchina.it
Karol Lebiedziński
Student trzeciego roku Telekomunikacji na Politechnice Wrocławskiej. Kilka lat temu złapał "technologicznego bakcyla" i został z nim do dziś. Poza nowinkami z tego świata, żyje sportem z naciskiem na piłkę nożną i ligę angielską. Ciężko miałby przeżyć bez niej, tak samo jak bez muzyki wszelkiego gatunku, seriali i filmów. Poza tym, chętnie spędza czas poza domem ze znajomymi.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej