Honor 50 może zadebiutować z szybkim ładowaniem o mocy 100W

honor 50 render

Honor 50 to nowa seria smartfonów chińskiego producenta, której premiery można spodziewać się w najbliższym czasie. W ostatnich dniach do sieci trafiać zaczęły kolejne informacje na temat możliwej specyfikacji nadchodzących urządzeń firmy Honor, a jeden z nich zawiera sugestie odnośnie mocy ładowania nowego telefonu.

Honor 50 z ładowaniem 100W

Nowe modele chińskiego producenta zostały już certyfikowane na rodzimym rynku, dzięki czemu poznaliśmy kilka elementów specyfikacji tego smartfona. Zgodnie z informacjami opublikowanymi w Weibo przez Digital Chat Station, chiński urząd certyfikacji 3C opublikował szczegóły dwóch telefonów o nazwie Honor 5G, których nazwy kodowe to NTH-AN00 oraz NRA-AN00.

honor 50 pro certyfikacja

Co ciekawe, DCS nie nazywa tych smartfonów jako seria Honor 50, jednak inne przecieki na temat nowych modeli firmy wskazują na to, że na rynek trafi właśnie Honor 50 i 50 Pro. Natomiast zgodnie z opublikowanymi materiałami, standardowa wersja dostanie ładowarkę o mocy 66W, taką samą, jaka znalazła się przy modelu Honor V40 (HW-110600C00). Wariant Pro z drugiej strony najprawdopodobniej będzie wyposażony w ładowanie o mocy 100W. Jednocześnie będzie to pierwszy telefon tej firmy o takim szybkim ładowaniu.

Niektóre przecieki dodatkowo sugerują, że 100W ładowanie w Honor 50 Pro to Qualcomm Quick Charge 5, jednak w tej kwestii nie ma większych konkretów. Cokolwiek by to nie było, można śmiało powiedzieć, że taka moc w ładowarkach zaczyna się robić standardem dla flagowców. Szkoda, że producenci nie chcą iść w dłuższy czas pracy smartfona na jednym ładowaniu, a zamiast tego starają się przyspieszyć uzupełnianie energii.

Jeśli chodzi o inne elementy specyfikacji, to Honor 50 najprawdopodobniej dostanie procesor MediaTek Dimensity 1200, podczas gdy wariant 50 Pro będzie napędzany układem Qualcomma – bardzo możliwe, że będzie to Snapdragon 880 lub 860. Niestety to także pozostaje obecnie w sferze domysłów i na więcej informacji musimy jeszcze trochę poczekać…

Źródło: gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!