HONOR Magic6 Pro pozuje na oficjalnych renderach! Premiera już za kilka dni

HONOR Magic6 Pro ujawnia datę premiery
HONOR Magic5 Pro (fot. producenta)

W ostatnich tygodniach na Weibo, jak i różnych portalach pojawiło się kilka informacji na temat nadchodzącego modelu HONOR Magic6 Pro. Tymczasem do sieci wyciekły grafiki i rendery przedstawiające wygląd nowego, flagowego modelu marki. 

Wiemy, jak będzie wyglądał HONOR Magic6 Pro

Przedstawiona grafika ukazuje, że nowość producenta wizualnie nawiązywać będzie do innych modeli marki. Co ciekawe, wspomniana grafika udostępniona została przez George Zhao, dyrektora generalnego marki HONOR, który przy okazji opowiedział o tym, czym marka inspirowała się w przypadku zielonej wersji kolorystycznej.

Seria Honor Magic6 czerpie inspirację projektową z historycznej cywilizacji i piękna natury, a także kontynuuje innowacje i badania w zakresie formy, funkcji, estetyki oraz doświadczenia. Ogólna konstrukcja obudowy Honor Magic6 jest zgodna z zasadą prostoty, a moduł z aparatami na tylnym panelu nadal kontynuuje unikalny układ Honor „Star Wheel Triple Camera”, czyli okrąg w kwadracie. Jest to kształt rozpoznawczy chińskiej cywilizacji, która liczy 5000 lat oraz najpopularniejszy szlif diamentowy w XIX wieku.

– napisał George Zhao na Weibo

Należy przyznać, że nadchodzący HONOR Magic6 Pro prezentuje się naprawdę ładnie i przyjemnie dla oka. Udostępnione oficjalne grafiki zostały potwierdzone przez leakstera Digital Chat Station, który z kolei przedstawił rendery urządzenia prezentujące taki sam design smartfona. Do sieci wyciekły również grafiki przedstawiające fioletowy wariant kolorystyczny, który będzie mógł pochwalić się innym wykończeniem i fakturą na tylnym panelu. 

Na temat specyfikacji technicznej niestety nie wiemy zbyt wiele, ale jak sugerują rendery – smartfon wyposażony zostanie w potrójny aparat z prawdopodobnie 100-krotnym zoomem, co sugeruje napis widoczny pod głównym obiektywem. Jeśli już mowa o głównym obiektywie, to najprawdopodobniej będzie to 1-calowa matryca OMNIVISION OV50K.

Nieoficjalnie oczekuje się, że HONOR Magic6 Pro wyposażony zostanie w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 oraz 256 GB, 512 GB lub 1 TB pamięci wewnętrznej na dane użytkownika.  

Premiera już za kilka dni 

Firma zaplanowała duże, dwudniowe wydarzenie, które odbyć się ma 10 i 11 stycznia 2024 roku. W tych dniach HONOR planuje oficjalnie zaprezentować serię Magic6 oraz interfejs MagicOS 8.0. Nie wiadomo jednak, w który dzień zostanie zaprezentowana omawiana nowość. 

Źródło: Gizmochina, GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!