Honor V30 może pojawić się także na Starym Kontynencie

Honor V30 może pojawić się także na Starym Kontynencie

Honor V30 i V30 Pro już jakiś czas temu zostały certyfikowane w Chinach. Jednak dopiero teraz chiński producent zarejestrował w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej znaki towarowe Camera Matrix oraz Cine-Lens. Jak znaki te łączą się z Honorem V30?

Honor V30 ma pojawić się w Europie

Cine-Lens to rozwiązanie, które znalazło się w Huawei Mate 30 Pro. Wszystko wskazuje jednak na to, że Honor będzie chciał także użyć tego znaku towarowego w przypadku swojego flagowca. Czym jest Camera Matrix? Tego niestety nie wiemy, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to także dotyczy właśnie Honora V30. Chiński producent już niejednokrotnie zapowiadał, że smartfon ten ma być prawdziwie rewolucyjnym urządzeniem. I miejmy nadzieję, że tak będzie w rzeczywistości. Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro nadal nie zadebiutowały w większości krajów Europy, a co za tym idzie przydałby się powiem nowości firmy Honor.

Honor V30 może pojawić się także na Starym Kontynencie

Oczywiście premiera modelu oznaczonego jako V30 na Starym Kontynencie nie została w jakikolwiek sposób potwierdzona przez samego producenta. Pytaniem pozostaje także to czy smartfon ten będzie wspierać usługi Google. Oczywiście zakaz wydany przez rząd Stanów Zjednoczonych z Donaldem Trumpem na czele dotyczy firmy Huawei, ale Honor jest z nią bezpośrednio powiązany, a co za tym idzie tutaj także mogą pojawić się pewne problemy.

Zobacz także: Honor V30 5G zadebiutuje już w listopadzie. Potwierdza to sam dyrektor chińskiej firmy!

Co ze specyfikacją? Honor V30 Pro ma działać pod kontrolą Kirina 990, a na rynku powinna zadebiutować także wersja z Kirinem 990 5G. Smartfon ten otrzyma baterię o pojemności 4000 mAh wspierającą szybkie ładowanie SuperCharge o mocy 22,5 W. Głównym aparatem ma być zupełnie nowa matryca o rozdzielczości aż 60 Mpix. Oczywiście to nadal mniej niż 108 Mpix, które znajdziemy w Xiaomi Mi Note 10, ale Huawei i Honor już niejednokrotnie pokazywały, że są w stanie zaoferować fenomenalną wręcz jakość zdjęć. Czy tak będzie także w tym przypadku? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo!

Czekacie na premierę Honora V30? Chcielibyście by smartfon ten trafił do Europy, a w tym i do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!