Honor X10 zadebiutuje już za 2 tygodnie!

Honor X10

O smartfonie Honor X10 ostatnio jest dość głośno. Nieco ponad tydzień temu ukazały się jego rendery w sieci wraz z domniemaną specyfikacją techniczną. Teraz w internecie pojawiły się kolejne informacje na jego temat. Okazuje się, że następca Honor 9X zadebiutować ma za dwa tygodnie!

Premiera Honor X10 ma mieć miejsce w połowie maja

Już za dwa tygodnie odbędzie się premiera nowego smartfonu submarki Huawei, Honor. Już 20 maja zadebiutować ma ich nowy średniak, Honor X10. Co ma go wyróżniać? Ma być wyposażony w nieco ponad 6.6-calowy ekran IPS o rozdzielczości FullHD+. Z tyłu ma się znaleźć wysepka z trzema obiektywami, gdzie główną rolę odegra niestandardowa matryca jaką ma być Sony IMX600y. Za wydajność w smartfonie Honor X10 odpowiadać ma Kirin 820 wraz z 8 GB pamięci operacyjnej. Dodatkowo, będzie on obsługiwał standard sieci 5G. Będzie to najtańsze urządzenie tego producenta wspierające tą jakże kontrowersyjną technologię. Bateria również zasługuje na wyróżnienie, bowiem mówi się o pojemności nawet 4200 mAh, co znając życie, pozwoli na bezproblemowe, intensywne korzystanie z urządzenia przez cały dzień. Niestety należy pamiętać o jednym, o braku Usług Google…

Honor X10 zadebiutuje już za 2 tygodnie!

Zobacz także: Dwa nowe budżetowce na horyzoncie. Co wiemy o Huawei Y5p oraz Y6p?

Mówi się, że oprócz niego właśnie wtedy ukażą się także nowe laptopy Honor MagicBook. Będą to odświeżone wersje dotychczasowych modeli, które na pokładzie mają mieć procesory od AMD, a dokładniej Ryzen 5 4500U oraz Ryzen 7 4700U. To jednak nie wszystko, bo jeśli wierzyć plotkom, zobaczymy wtedy również takie sprzęty jak router czy telewizor. Całe wydarzenie zapowiada się w takim razie bardzo interesująco. Pewność jedynie możemy mieć tylko co do smartfonu Honor X10. Cała reszta sprzętów to niepotwierdzone informacje, plotki. Nie można jednak wykluczyć tego, że tak też faktycznie będzie.

Jak Wam się podoba specyfikacja Honora X10? Czekacie na jego premierę?
A może brak Usług Google skreśla w Waszych oczach to urządzenie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!