Huami prezentuje dwie wersje zegarka premium. Poznajcie Amazfit Zepp E!

Huami prezentuje dwie wersje zegarka premium. Poznajcie Amazfit Zepp E!

Od dłuższego czasu słyszymy o nowościach Huami, które miały trafić na rynek w najbliższym czasie. I stało się. Amazfit Zepp E zadebiutował w nie jednej, a aż dwóch wersjach. Tym razem chiński producent stworzył coś dla bardziej wymagających użytkowników, którzy na zakup smartwatcha chcą wydać większą kwotę!

Huami Amazfit Zepp E

Nowość producenta z Państwa Środka trafiła do sprzedaży w dwóch wariantach. Różnią się one tak naprawdę kształtem tarczy. Osoby zainteresowane kupnem do wyboru będą mieć wariant z okrągłą oraz prostokątną tarczą. Oczywiście sama specyfikacja obu smartwatchy jest identyczna. W obu przypadkach ekrany to AMOLEDy mające zaoferować rewelacyjną widoczność w słońcu oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Okrągły wyświetlacz ma średnicę 1,28 cala, a prostokątny przekątną 1,65 cala.Jak przystało na Huami nowy inteligentny zegarek wyposażony został w sporo trybów sportowych.

Huami prezentuje dwie wersje zegarka premium. Poznajcie Amazfit Zepp E!

W Amazfit Zepp E nie zabrakło pomiaru pulsu czy monitorowania snu. Dodatkiem jest także czujnik odpowiedzialny za mierzenie nasycenia krwi tlenem. Huami chwali się także modułem NFC. Niestety, ale całość nie pracuje pod kontrolą Wear OS, a co za tym idzie o płatnościach zbliżeniowych możemy tak naprawdę zapomnieć. Chiński producent przygotował także ogrom tarcz mających sprawić, że sprzęt ten wpasuje się w gust każdego z użytkowników. I trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę nieźle, ale wydaje mi się, że zapewnienia Huami o produkcie premium nie do końca mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Huami prezentuje dwie wersje zegarka premium. Poznajcie Amazfit Zepp E!

Zobacz także: Huami chwali się zyskami za drugi kwartał 2020 roku

Co z ceną? Huami Amazfit Zepp E w obu wariantach będzie dostępny na tę chwilę jedynie w samych Chinach i tak naprawdę nie wiemy nic na temat dostępności tego sprzętu w Europie. Cena tego sprzętu została ustalona na poziomie 1599 juanów czyli około 850 zł. Z jednej strony to wcale nie tak dużo jak za inteligentny zegarek, a z drugiej Huami przyzwyczaiło nas do zdecydowanie tańszych urządzeń.

Co myślicie o Huami Zepp E? Chcielibyście by nowy model zegarka chińskiego producenta dostępny w dwóch osłonach pojawił się w sprzedaży także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!