Huawei Enjoy 20 może zostać zaprezentowany już w sierpniu

Huawei Enjoy 20 może zostać zaprezentowany już w sierpniu

W ostatnich tygodniach na rynek trafił ogrom urządzeń Huawei. Pod koniec maja byliśmy świadkami premiery modelu Enjoy Z, a wszystko wskazuje na to, że chiński producent już niedługo zaprezentuje światu kolejny model z tej serii. Czy jest na co czekać?

Tajemniczy Huawei Enjoy 20

Tak naprawdę informacji na temat nadchodzącej nowości chińskiej firmy nie pojawiło się w sieci zbyt wiele. Według najnowszych plotek Huawei Enjoy 20 może zadebiutować na rynku chińskim już w sierpniu tego roku. Wprawdzie konkretna data premiery pozostaje tajemnicą, ale musimy być świadomi tego, że już niedługo w sieci może pojawić się plakat, który zdradzi nam więcej szczegółów na ten temat. Specyfikacja nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka pozostaje na tę chwilę tajemnicą, ale oczywiście nie zabrakło plotek na ten temat.

Huawei Enjoy 20 może zostać zaprezentowany już w sierpniu
Huawei Enjoy Z

Najprawdopodobniej smartfon ten otrzyma wyświetlacz OLED o nieznanej na tę chwilę przekątnej oraz rozdzielczości FullHD+. Ekran ten powinien wspierać także odświeżanie na poziomie 90 Hz oraz cechować się częstotliwością próbkowania 180 Hz. Bardzo możliwe, że Huawei, podobnie jak miało to miejsce w przypadku modelu Enjoy Z, zdecyduje się na niewielkie wcięcie w górnej części wyświetlacza skrywające pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie.

Zobacz także: OPPO może zaprezentować w przyszłym roku technologię SuperVOOC 3.0 oferującą moc aż 80 W

Huawei Enjoy 20 może być napędzany przez MediaTeka Dimensity 800 lub 820. Na pleckach możemy znaleźć trzy aparaty. Głównym będzie matryca 48 Mpix, a dodatkowymi obiektyw 8 Mpix oraz 2 Mpix. Oczywiście informacje na temat specyfikacji to jedynie plotki, które nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta. Tym samym musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak bardzo możliwe, że już w najbliższych tygodniach chiński producent ujawni światu jakiekolwiek pewne informacje na temat modelu Enjoy 20. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i czekać na kolejne doniesienia!

Na zdjęciu głównym znajduje się Huawei Enjoy Z.

Czekacie na premierę kolejnego średniaka Huawei? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!