Huawei Enjoy Z z modemem 5G zadebiutuje już 24 maja!

Huawei Enjoy Z z modemem 5G zadebiutuje już 24 maja!

Firma Huawei opublikowała w sieci plakat zapowiadający kolejną premierę nowego smartfona. Tym razem będzie to model oznaczony jako Enjoy Z, który ma oferować rewelacyjny stosunek ceny do możliwości. Średniak posiadający modem 5G? Brzmi naprawdę ciekawie!

Huawei Enjoy Z

Sama premiera zaplanowana jest na 24 maja tego roku. Oczywiście całość będzie transmitowana w sieci, ale musimy pamiętać o tym, że jest to wydarzenie stworzone z myślą o rynku chińskim. Tak naprawdę nie wiemy nic na temat dostępności Huawei Enjoy Z na rynku europejskim, a w tym i w naszym kraju. Co więcej sam plakat opublikowany przez producenta z Państwa Środka nie zdradza nam jakichkolwiek informacji na temat samej specyfikacji. Pewne jest, że nadchodząca nowość chińskiej firmy otrzyma modem 5G pozwalający na łączność z sieciami nowej generacji.

Huawei Enjoy Z z modemem 5G zadebiutuje już 24 maja!

Poprzednie modele z serii Enjoy były dostępne w stosunkowo niskiej cenie i bardzo możliwe, że i tym razem sytuacja się powtórzy. Tym samym wiele wskazuje na to, że nowy smartfon Huawei będzie najtańszym urządzeniem z modemem 5G w ofercie firmy. W sieci pojawiły się także plotki mówiące o tym, że Enjoy Z będzie niczym innym jak Honorem X10 5G ze zmienioną nazwą oraz logo. Sprzęt ten trafi na rynek już 20 maja i tak naprawdę teoria ta wydaje się być sensowna.

Zobacz także: Huawei P40 lite 5G zaprezentowany. Smartfon ten trafi do sprzedaży w Europie!

Jeśli plotki te okazałyby się rzeczywistością to Huawei Enjoy Z pracowałbym pod kontrolą Kirina 820 5G, który zbiera naprawdę niezłe opinie samych użytkowników. Bardzo możliwe, że chiński producent będzie chciał utrzymać wszystko w tajemnicy aż do 24 maja. Liczę na to, że tym razem podczas premiery zobaczymy coś naprawdę ciekawe, a znając firmę Huawei konferencja może dotyczyć nie tylko nowego smartfona, ale także innych sprzętów. Czekamy z niecierpliwością!

Na zdjęciu głównym znajduje się Huawei P40, którego recenzje znajdziecie tutaj.

Czekacie na premierę Huawei Enjoy Z? Chcielibyście by model ten trafił także do Europy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!