PROMOCJA: Świetne słuchawki Huawei Freebuds 5i znacznie taniej!

Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i

Huawei FreeBuds 5i to jedne z najciekawszych słuchawek w cenie do 400/500 złotych. Jak się okazuje, w oficjalnym sklepie Huawei wystartowała bardzo dobra promocja. Jak skorzystać?

Promocja na Huawei FreeBuds 5i

Huawei FreeBuds 5i to słuchawki, które pozytywnie zaskoczyły zarówno testerów, jak i użytkowników. W całkiem dobrej cenie sprzęt oferuje ANC, dobrą jakość audio, a także dostęp do LDAC. No i przede wszystkim są wygodne. Nic w tym dziwnego, że wiele osób zdecydowało się polować na dobrą okazję. I właśnie ta nadeszła.

W momencie publikacji naszej recenzji cena słuchawek wynosiła 400 złotych. Teraz jednak trwa promocja i w sklepie huawei.pl kosztują 349 złotych. To jednak nie koniec! Otóż zapisując się do newslettera można uzyskać kolejny kod zniżkowy, który obniży cenę do 299 złotych. To jest naprawdę dobra okazja, a to jeszcze dalej nie koniec!

Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą recenzję Huawei FreeBuds 5i!

Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i

Bo jeśli chcemy mieć dwie takie pary, to możemy od razu dobrać drugą, za którą zapłacimy jeszcze mniej, bo 249 złotych. Przy okazji kupujący dostają dedykowane etui o wartości 49 złotych. To bardzo dobra okazja.

Kliknij tutaj, aby przejść do okazji

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!