Huawei FreeBuds SE już w Polsce! To budżetowe słuchawki TWS

Huawei FreeBuds SE
Huawei FreeBuds SE

Huawei to też znany producent słuchawek bezprzewodowych i ich konstrukcje cieszą się dobrymi opiniami. Nic dziwnego więc, że gigant wypuścił kolejny model. I tak oto już w Polsce kupimy budżetowe Huawei FreeBuds SE.

Huawei FreeBuds SE

Huawei FreeBuds SE to raczej sprzęt budżetowy, skierowany do naprawdę dużego grona odbiorców. Nie można jednak powiedzieć, że jest to kiepski zestaw, bowiem oferuje naprawdę dużo możliwości.

FreeBudsy SE to słuchawki TWS (prawdziwie bezprzewodowe) douszne. Mają one element wystający – podobnie jak Nothing Ear (1) czy FreeBudsy 4i. Mamy też Bluetooth 5.2, co powinno zapewnić dobre, niezakłócane połączenie oraz minimalne opóźnienia. Producent chwali się również eliminacją szumów środowiskowych ENC. To też sprawia, że ze słuchawek powinno dobrze się korzystać podczas rozmów głosowych.

Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE

Za dobrą jakość dźwięku odpowiadają 10 mm przetworniki i polimerowe membrany. Huawei dodaje, że słuchawki naprawdę mają zapewnić dobrą jakość audio. Sprzęt ma również pozwolić nawet na 6 godzin pracy na pojedynczym ładowaniu. Skorzystanie z etui ma ten czas wydłużyć do 24 godzin. Ładowanie odbywa się wykorzystaniem portu USB-C.

Huawei FreeBuds SE wyposażone są w czujniki ruchu i wibracji, co ma pomóc w sterowaniu dotykowymi gestami. Co ważne, w dedykowanej aplikacji mobilnej AI Life istnieje opcja zmodyfikowania działania gestów pod własne preferencje.

Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE

Huawei FreeBuds SE – ile kosztują?

Huawei FreeBuds SE już znajdują się w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna wynosi 199 złotych. Jednakże aktualnie trwa promocja i jeśli kupimy ten sprzęt do 7 sierpnia 2022, to zapłacimy za nie 179 PLN.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!