Słuchawki Nothing Ear (1) do kupienia w genialnej cenie!

Nothing Ear (1)
Nothing Ear (1) (fot. x-kom)

Wczoraj odbyła się premierą telefonu Nothing Phone (1). Jednak pierwszym produktem marki wcale nie był smartfon, a właśnie słuchawki Nothing Ear (1). I jak się okazuje, aktualnie są one w świetnej promocji!

Nothing Ear (1) do kupienia taniej w x-kom

Nothing Ear (1) pojawiły się jakoś rok temu i startowały z całkiem wysoką ceną 469 złotych. Wtedy promocyjną kwotą było 399 czy 439 złotych. Ba! Jeszcze nie tak dawno temu sam planowałem zakup tego sprzętu, a cena wynosiła jakieś ~400 złotych. Teraz natomiast x-kom odpalił promocję, w ramach której zakupimy Nothing Ear (1) w chyba najlepszej promocji.

W sklepie x-kom właśnie została uruchomiona promocja na całkiem sporo sprzętu, ale ja chcę wyróżnić słuchawki TWS Nothing Ear (1). Zamiast bazowych 369 złotych zapłacimy tylko 298 PLN! Jest to możliwe po wpisaniu kodu praktyczne-akcesoria. Warto dodać, że na ten produkt przysługuje darmowa dostawa, w tym do Paczkomatu InPost. Radzę się jednak pospieszyć, bowiem te słuchawki całkiem szybko się wyprzedają.

Kliknij tutaj, aby zakupić słuchawki Nothing Ear (1) w sklepie x-kom!

Nothing Ear (1)
Nothing Ear (1) (fot. x-kom)

Słuchawki Nothing Ear (1) wyróżniają się konstrukcją – są nieco podobne do Apple AirPods Pro, jednak design jest kompletnie odmienny, bowiem mowa tu o przezroczystej obudowie. Mało tego, etui ma USB-C oraz obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Słuchawki oferują ANC oraz łączą się z dedykowaną aplikacją. I co dla mnie jest ważne, można je sparować za pomocą otwartoźródłowej aplikacji GadgetBridge (tak, tej samej, w której sparujemy zegarki Amazfit czy opaski Xiaomi).

Z produktów objętych promocją chciałbym jeszcze wyróżnić SPC Gear VIRO 101M. Model brzmi dosyć znajomo, co nie? Otóż jest to prawdopodobnie rebrand słuchawek Snab EP-101M i to nawet w wersji V4, na co wskazuje możliwość rozkręcenia tulejki. Tutaj jednak jest logo SPC oraz nieco ciemniejsza kolorystyka. Ten sprzęt (ale z logo Snab) sam mam i są to moje jedyne przewodowe słuchawki. Korzystam z nich do dzisiaj i przydają mi się chociażby kiedy chcę pograć na konsoli. W tej cenie 89 zł to świetny wybór.

Kliknij tutaj, aby zakupić słuchawki SPC Gear VIRO 101M w sklepie x-kom!

Snab EP-101M
Snab EP-101M
Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!