Huawei i Honor będą miały w tym roku swoje telewizory!

huawei honor tv
Czy właśnie tak będzie wyglądać telewizor Huawei?

Huawei i Honor nieustannie pną się w górę w rankingach sprzedaży. Obie firmy skupiają się wprawdzie na rynku smartfonów, ale już niedługo sytuacja ma ulec diametralnej zmianie. Wszystko wskazuje na to, że producenci z Państwa Środka już w tym roku zaprezentują światu swoje pierwsze modele telewizorów!

Nowe telewizory już niedługo na rynku

W pierwszej kolejności swoje nowości ma pokazać Honor. Ich telewizory mają podbić serca tych wszystkich, którzy szukają urządzeń z średniej oraz niskiej półki cenowej. Pomysł biznesowy firmy z Państwa Środka ma pozostać niezmieniony – oferowanie dobrego sprzętu w jeszcze lepszej cenie. Najmniejsze modele mają mieć aż 65 cali, ale na rynek mają trafić także telewizory o zdecydowanie większej przekątnej. Pierwsze nowości mają się pojawić już w kwietniu tego roku.

Honor

Na telewizory Huawei trzeba będzie poczekać trochę dłużej – te mają pojawić się dopiero w drugiej połowie 2019 roku. Tutaj także najmniejsza przekątna ma wynosić 65 cali, ale urządzenia te trafią do średniej oraz najwyższej półki cenowej. Zadebiutować mają także modele premium, które będą konkurować z najdroższymi i najbardziej dopracowanymi telewizorami innych producentów. Te mają wyróżniać się rozdzielczością 4K oraz 8K oraz wykorzystaniem najnowszych technologii. Co ciekawe zarówno nowości Huawei jak i Honor mają korzystać z ich własnej nakładki na Android TV. Bardzo możliwe, że wraz z premierą pierwszego telewizora Honor, w kwietniu tego roku, zobaczymy premierę przerobionego EMUI, które rozwinie funkcjonalność telewizorowej wersji systemu z zielonym robocikiem.

Huawei

Zobacz też: Xiaomi Mi TV 4A: recenzja 43-calowego telewizora Xiaomi

Ostatnie doniesienia wskazują, że nad nowościami producentów z Państwa Środka pracuje w sumie grupa 200-300 osób, które nieustannie rozwijają technologię tak, aby końcowy produkt okazał się sukcesem i jednocześnie oferował świetny stosunek ceny do możliwości. Znając Huawei oraz Honor jest to bardzo możliwe. Z niecierpliwością wyczekujemy na kolejne informacje na temat telewizorów chińskich producentów!

Bylibyście zainteresowani kupnem telewizorów Huawei oraz Honor? Czy producenci z Państwa Środka mają szansę zdobyć popularność także w tym segmencie rynku? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!