Huawei i Skyscanner: Wyszukiwarka i Mapy Petal z szybkim wyszukiwaniem lotów!

Petal Skyscanner

Huawei kontynuuje integrację swoich własnych usług z zewnętrznymi dostawcami. Tym razem chodzi Skyscanner i opcję szybkiej odnalezienia lotu z Wyszukiwarki Petal.

Szybkie wyszukiwanie lotu czy hotelu prosto z Wyszukiwarki Petal

Jak informuje Huawei, Wyszukiwarka Petal oraz Mapy Petal zostały właśnie zintegrowane z usługami Skyscanner. Współpraca z Skyscanner Flight Search API sprawia, że użytkownicy Huawei od teraz mogą łatwo wyszukać i porównać loty, hotele i wypożyczalnie samochodów na całym świecie, zanim zostaną przekierowani na platformy dostawców w celu sfinalizowania zakupu.

Uważamy, że jest to doskonały moment, aby zachęcić naszych użytkowników do podróżowania. Chcemy wspierać ducha przygody poprzez współpracę z markami z branży turystycznej, aby uczynić z Wyszukiwarki Petal skutecznego i niezawodnego towarzysza każdej podróży

Jaime Gonzalo, VP Huawei Mobile Service Europe

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Huawei, która umożliwi wyszukiwanie lotów w Wyszukiwarce Petal za pomocą naszego wiodącego w branży API. Użytkownicy Wyszukiwarki Petal będą teraz mogli znaleźć miliony lotów na całym świecie. Wszystko to w zasięgu ręki, szybko i z najbardziej konkurencyjnymi cenami lotów. Nasza współpraca przypada na ważny okres dla branży turystycznej i cieszymy się, że w najbliższych miesiącach i latach będziemy wspólnie odnosić sukcesy zarówno globalne, jak i lokalne.

Sonja Balcer, Director of Affiliate Marketing w Skyscanner

Wyszukiwarka Petal oferuje specjalne rekomendacje w kanale podróżniczym. Współpraca z Skyscanner będzie tutaj świetnym udogodnieniem. Dostęp do kanału jest możliwy zarówno poprzez aplikację Petal, wersję internetową Wyszukiwarki Petal, Asystenta Huawei, jak i za pomocą paska wyszukiwarki zintegrowanego z EMUI.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!