Huawei MediaPad Pro zaprezentowany na krótkim wideo na kilka dni przed premierą

Huawei MediaPad Pro zaprezentowany na krótkim wideo na kilka dni przed premierą

Nowy tablet Huawei zostanie zaprezentowany światu już 25 listopada tego roku w Szanghaju. MediaPad Pro, bo właśnie pod taką nazwą sprzęt ten trafi na rynek, ma być sprzętem dla naprawdę wymagających użytkowników. Teraz w sieci pojawił się krótki film będący zapowiedzią premiery!

Huawei MediaPad Pro

Oczywiście film w pierwszej kolejności został udostępniony w chińskim serwisie Weibo, ale po chwili sami użytkownicy wrzucili go także na YouTube. Krótkie wideo potwierdza tak naprawdę to o czym mówiono już wcześniej. W górnej części ekranu znajdziemy dziurę, która ma skrywać aparat do zdjęć typu selfie oraz do prowadzenia wideorozmów. Osoby, które zdecydują się na zakup tego urządzenia będą mogły korzystać także z dedykowanego etui, które pełni także rolę klawiatury. Nie wiemy jednak czy akcesorium to będzie częścią zestawu czy trzeba będzie je dokupić osobno.

Huawei MediaPad Pro będzie także wspierać specjalny rysik, który będzie mógł być wykorzystany do naprawdę wielu zadań. Oczywiście chiński producent w promocyjnym wideo zwraca uwagę także na wielozadaniowość. MediaPad Pro, jak już wspominałem wcześniej, ma być sprzętem przeznaczonym dla najbardziej wymagających użytkowników, a co za tym idzie musi oferować topową wydajność i pozwalać na uruchomienie wielu aplikacji w tym samym czasie. Według plotek tablet ten ma pracować pod kontrolą Kirina 990, który będzie wspierany przez aż 6 GB lub 8 GB RAM-u w zależności od wersji. Nie zabraknie także wsparcia dla szybkiego ładowania o mocy 40 W oraz Androida 10 już na starcie.

Huawei MediaPad Pro zaprezentowany na krótkim wideo na kilka dni przed premierą

Zobacz także: Huawei Sound X powstały we współpracy z Devialet zostanie zaprezentowany 25 listopada

Ile trzeba będzie zapłacić za Huawei MediaPad Pro? Tego niestety nie wiemy, ale szczerze mówiąc nie spodziewałbym się, że będzie to tani sprzęt. Zagadką także pozostaje dostępność urządzenia na rynku globalnym. Wszystko powinno stać się jasne już 25 listopada tego roku. Czekamy z niecierpliwością!

Co myślicie o Huawei MediaPad Pro? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!